Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WelderPL

Problem z włączeniem Laptopa ASUS

Polecane posty

Witam ostatnio zamknąłem laptopa Asus, A następnego dnia gdy próbuję włączyć komputer wyskakuje mi:

Port 0 = ST9500325AS

S.M.A.R.T Status Bad, Backup and Replace.

Press F1 to Resume...

I po naciśnięciu F1 pokazuje się "ekran" ładowania windowsa a po nim nie można nic zrobić tzn, ekran asusa i możliwość ruszania myszką i nic więcej, żadne skróty klawiszowe nie działają, również nie mogę uruchomić biosa by naprawić problem, a zależałoby mi na tym by odzyskać dane z tego laptopa. Proszę pomóżcie! Czytając w internecie to prawdopodobnie wina dysku twardego. Czy da się jeszcze uratować tego laptopa? Proszę o szybką pomoc !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz numer CDA nr 09/2011(195) jest tam płyta ratunkowa która ma wiele opcji np.można zrobić kopie zapasową tylko musisz przy starcie kompa nacisnąć F2 (Czy jakoś tak) wtedy wyświetli się menu i wybierasz bootowanie przez DVD i płyta startuje to system Linux tylko oczywiście musisz najpierw włożyć płyte a tak wogóle to wszystko pisze w tipsomanaku z tamtego roku jeśli posiadasz ten numer CDA smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada na to ze komunikat masz ze smartu hdd ktory mowi o tym ze sa szanse ze hdd padnie ale czemu systemm sie nie uruchamia to moze miec cos z tym wspolnego ale nie musi

jesli masz komunikat ze cos z hdd jest nie tak to zrob kopie danych na ktorych ci zalezy za pomoca hirens boot i jego mini win xp lub linux jakiejs distro life z cd jak napisano powyzej i hdd reklamuj

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...