Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Parunu

Problem z instalacją Windowsa 7

Polecane posty

Witam. Ostatnio komputer zaczął wyraźnie zwalniać w nowszych i starszych grach, mimo w miarę dobrego kompa ( procek x2 240, radek 6850, 4 gb ram). Nawet w grach typu cs 1.6 co 20 sek mam sekundowe ściny. Pomyślałem, że to na pewno przez moje dwa dyski- jeden jest baaardzo stary, ma 80gb, na partycja C na której stoi system ma przydzielone 27gb jest zapchany i, dochodzą do tego wirusy, po prostu masakra ;/. Natomiast dysk drugi jest nowszy, kupiony w 2010 roku ma 500gb. Nie jest aż tak zapchany. Posiada on dwie partycje- 150gb i ok 320gb. Postanowiłem zainstalować windowsa na dysku J ( to ten który ma 150 gb). Niestety , przy wybieraniu na którą partycje ma zostać zainstalowany, wyskakuje błąd, że jest on sformatowany w systemie GPT, czy coś takiego. Poczytałem trochę i podobno nie obejdzie się bez formatu partycji J ( 150 gb) i K ( 320 gb.) na którym mam bardzo ważne dane, i nie mam gdzie ich przenieść :/. Zupełnie nie wiem co robić :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety instalacja nowego systemu formatuje wszystkie dyski ze wszystkiego.Ale może jest sposób aby uchronić te pliki.Nie możesz ich zgrać na pendrive'a a jeśli są dużo to na dysk zewnętrzny ? Za to ja mam problem po instalacji nowego systemu http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=204459&pid=2964108&st=0entry2964108.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...