Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

luk20

błąd bluscreen, reset kompa przy próbie rozruchu systemu vista

Polecane posty

Witam

Po 3 dniach od kiedy wymieniłem płyte główną oraz ram i wszystko było ok postanowiłem pograć fife ale niestety po 15 min komp wyświetlił mi info o błędzie z niebieskim ekranem i zresetował komputer. Niestety po załadowaniu ekranu początkowego i chęcią załadowania systemu komp się resetuje samoczynnie po czym ponownie prubuje się włączyć. Co może być przyczyną?

Dodam że bios mam graficzny i na nim widnieje temp procka 30 stopni więc to chyba nie przegrzewanie. Moc zasilacza to 550W markowy. Wcześniej na poprzedniej płycie też zdarzały się żadko te błędy szczególnie na pinacle 12 ale po restarcie wszystko grało. Przed błedem wszystko było ok nawet grałem godzinami w battlefielda 3 w multi a temp maksymalne procka wynosily 60 stopni a karty graf okolicach 70 stopni. Karte podkręciłem o 10 % radeon 6870 flex ale i tak trzeba było włączyć catalist aby powruciły te nowe ust więc niewiem co może być przyczyną.

Chciałem odinstalować system ale z płyty odczyt początkowy jakoś się dziwnie zawierssza zaraz na początku po załadowaniu paska.

Windows vista home

i5 2400

radeon 6870 flex

ram 8 gb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nietrzeba było system się normalnie odpalił i znalazł stery pod nowy sprzęt. Wszystko chodziło dobrze.

na drugim forum piszą że to uszkodzona kość pamięci a coś mi się wydaje że przy tym błędzie pisało memory

robilem test na błedy w pamięci i wyszło ich sporo czyli kość do wymiany na gwarancji:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...