Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lawsford674

Mój komputer nie chce się wyłączyć ! HELP

Polecane posty

Witam. Jestem tutaj nowy więc proszę o wyrozumiałość, na tej stronie widziałem już podobny temat lecz nie dotyczył on mojego problemu a bynajmniej tak mi się wydaje. No więc mam ten problem od 5 dni i nie wiem co robić a mianowicie mój komputer nie wyłącza się do końca, to znaczy klikam START----->WYŁĄCZ KOMPUTER----WYŁĄCZ, no i dalej jest tak.........monitor się wyłącza, klawiatura się wyłącza, mysz się wyłącza a on dalej świeci i działa wentylator/wiatrak nie wiem jak to nazwać, dalej się kręci. Po "wyłączeniu" mogę go włączyć tylko przez RESTART.......a jeśli dalej nie chce się wyłączyć to po prostu z POWERA po tym jest cisza.......więc moje pytanie brzmi co ja robię nie tak....nie rozumiem.....proszę o szybką odpowiedż.

Z góry dzięki.

PS:Jeśli ten temat już był to przepraszam, jeśli pisze nie w tym miejscu gdzie trzeba to sorry ale jestem już podenerwowany i zdesperowany tą sytuacją.....HELP !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp i poradę, problem stanowił wirus Sirefef.EV usunełem go plikami ze strony ESETA tylko nie wiem czy wciąz jest na moim dysku ponieważ NOD32 już go nie pokazuje.

A oto link do plików http://kb.eset.com/e...iewlocale=pl_PL

A moje drugie pytanie brzmi czy udało mi się wyeliminować tego Sirefef.EV tymi plikami ??

Prosze o szybkoą odpowiedż i z góry dzięki. ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...