Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Armagedon2012

Win 7 problem oraz XP pytanie

Polecane posty

Nie chcę zakładać 2 tematów, więc opiszę wszystko tutaj

1/Kupiłem HP w promocji w Play z zainstalowanym Win7, przy pierwszym włączeniu ustawiłem język na polski. Win chodzi idealnie wszystko jest po polsku oprócz Windows Live Mail, Messanger, Movie Maker itd. Wszystkie ustawienia są po angielsku (np na zasadzie wyślij itd). Za diabła nie mogę dojść dlaczego i gdzie to przestawić. Dla mnie nie aż taki wielki problem, ale laptopa kupiłem w sumie żonie, która jest "słaba" w te klocki, a nie mam czasu co tydzień czegos ustawiać, przestawiac itd. W czym jest problem?

2/Legalność XP. Sprzedaję starego laptopa który ma naklejkę licencyjną, wgrane XP (numery oczywiście zgodne). Kiedyś jak go kupowałem, dla bezpieczeństwa zrobiłem obraz płyty systemu i jak coś się działo i musiałem robić restart to robiłem to z tej kopii. Teraz to cudo sprzedaję, jak wspomniałem i mam problem. System "od początku" był przypisany do tego laptopa, jest na nim wgrany i po weryfikacji (pozytywnej) w Microsofcie. Czy sprzedając go mogę dać kupującemu tę kopię systemu (oryginał wcieło tak, że nie wiem gdzie go szukać), czy sprzedać tylko z tym zainstalowanym systemem (był wgrywany od zera, jest "czysty", jedynie co zrobiłem to połączylem się z Microsoftem, przeprowadziłem aktywację i wrzuciłem mu aktualizację to co było dostępne) czy mogę dołączyć tę płytkę. Zaznaczam, że kupujący otrzyma FVAT i nie chcę mieć ewentualnie problemów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...