Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nick Wazalski

Podroz do Wnetrza ziemi

Polecane posty

O toz mam problem z ta gra. Jestem na samym poczatku,odsunalem juz ta skale, chce wejsc do srodka, lecz babka mowi, ze jest za ciemno, co zrobic, aby stala sie jasnosc?? :)

Solucja do tej gry, pióra znanego nam EGMa. Było o tym powiedziane w piśmie, jest i na serwach CDA ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem z ta gra. Jestem na wielkim grzybi ena którym jest tez

ubrany na czerwono jakis żołnierz i róg do naprawy. Mój problem polega na tym, że nie moge z tego grzyba zejść na dół w miejscu w którym powinno sie schodzić nic nie da sie zrobić.

gdzie należy kliknąć żeby bohaterka zeszła na dół ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynasz układać klocki w 2 miejscach na raz 1. Od lewej na górze (o słońca wschodzie) 2. Na dole po prawej ( lustrzane odbicie). I troche pogłówkuj z interpretacją "rymowanki" nad wejściem :)

Feles a pogadałeś z aptekarką w jej gabinecie??

Nie pisz dwóch postów pod rząd, używaj przyciku "zmień" - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te runy to przekichana sprawa.

Zagadkę jest łatwo zrozumieć ale ja się nie wie co przedstawiają runy to raczej się nic nie zrobi. Mogli przynajmniej podpisać co jest co.

Gra jest trochę kulawa pod względem komunikacji z graczem.

Przyzwyczajony jestem że bohater mówi coś o danym przedmiocie.

Zagadki jakieś takie dziwne , ciemno jest to sobie zapal zapalniczkę a w helikopterze wisi piękna żółta latareczka.

Sterowani strasznie dziwaczne aby przejść do następnej lokacji kursor zmienia się w stópki ale nie zawsze tak robi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymam. Muszę znać kolejność tych głupich run. Męczę się już z tydzień. Cholera pomóżcie. Jakiś spryciarz wyciął ten ważny fragment z solucji... :cry:

Po lewej stronie od góry:

1. Czerwony obrazek przedstawiający matkę z dzieckiem.

2. Żółty obrazek przedstawiający kłos zboża.

3. Filetowy obrazek przedstawiający górę.

4. Czerwony obrazek przedstawiający maszynę tkacką.

5. Niebieski obrazek przedstawiający burzę.

6. Pomarańczowy obrazek przedstawiający maski.

Po prawej stronie od góry:

1. Brązowy obrazek przedstawiający latarnię morską.

2. Niebieski obrazek przedstawiający latającego ptaka.

3. Zielony obrazek przedstawiający znak chemiczny.

4. Niebieski obrazek przedstawiający zębatkę.

5. Zółty obrazek przedstawiający ścinany sierpem kłos zboża.

6. Niebieski obrazek przedstawiający wodę.

[EDIT]: Znalazłem błąd w opisie powyżej, więc go już poprawiłem. Przepraszam za wprowadzenie w błąd i dziękuję za pomoc Felesowi.

Sam miałem z tą zagadką problem, ale po przeczytaniu solucji z innego źródła (http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=272&a...T=40&PAGE=1) wszystko stało się jasne. Po lewej stronie natura, po prawej technika, a wszystko to musi być naprzeciwko siebie. Oznacza to, że pierwszy obrazek na górze po lewej musi się zgadzać z ostatnim obrazkiem na dole po prawej. Podpowiedzi nad wrotami wszystko dobrze wyjaśniają :). Wyżej podałem gotowe rozwiązanie :).

Te runy to przekichana sprawa.

Zagadkę jest łatwo zrozumieć ale ja się nie wie co przedstawiają runy to raczej się nic nie zrobi. Mogli przynajmniej podpisać co jest co.

Gra jest trochę kulawa pod względem komunikacji z graczem.

Przyzwyczajony jestem że bohater mówi coś o danym przedmiocie.

Zagadki jakieś takie dziwne , ciemno jest to sobie zapal zapalniczkę a w helikopterze wisi piękna żółta latareczka.

Sterowani strasznie dziwaczne aby przejść do następnej lokacji kursor zmienia się w stópki ale nie zawsze tak robi.

W pełni się zgadzam. Postać chodzi wolno, niekiedy trzeba przebywać długie drogi, które w dodatku utrudnia system kamer. Często zdarzyło mi się tracić orientację w terenie. Nie zawsze zresztą kursor zmienia się tam gdzie da się wejść i tak przez to musiałem zaglądać do solucji, bo nie wiedziałem co robić.

Feles a pogadałeś z aptekarką w jej gabinecie??

chodzi Ci o to aby wziasc miksture dla adama? czy o cos innego? bo nie wiem czy do gabinetu da sie wejsc...

Też nie mogłem wejść, ale po wykonaniu wszystkiego co pisze w solucji drzwi stanęły otworem. Przyczyną może być to, że najpierw trzeba aptekarce przekazać, aby uzupełniła zapas jakiegoś leku. Wtedy pójdzie ona do Akademii i prawdopodobnie dzięki temu będzie można już tam wejść :). Kartka z nazwą tego leku znajduje się w sklepie gdzie znajdujesz Adama proszącego o lek. Nie pamiętam, w którym miejscu, ale powinieneś znaleźć.

Teraz ja mam problem. Nie wiem w jaki sposób ułożyć liście dookoła kręgu w wiosce gigantów. W solucji pisze niby jak to zrobić, ale coś mi nie wychodzi. Dochodzi do tego jeszcze tempo poruszania się głównej bohaterki, ilość drogi do przebycia oraz problemy z przechodzeniem do następnych kamer (nie zawsze postać przechodzi dalej, trzeba się na klikać). Zna ktoś rozwiązanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma taki problem ze nie moge dać tej fiolki z aspiryna temu gostkowi w czerwonym stroju tylko on do mnie mówi ze jego kolega ma złamaną nogę i potrzeba coś na uśmierzenie bólu no ale jak wyjmuje aspirynę z ekwipunku i klikam na nim to się nic nie dzieję udało mi się dać tylko te kawałki do usztywnienia ludzie pomocy drugi raz zaczynam i jest to samo . jakiąś łate albo co ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie mogłem wejść, ale po wykonaniu wszystkiego co pisze w solucji drzwi stanęły otworem. Przyczyną może być to, że najpierw trzeba aptekarce przekazać, aby uzupełniła zapas jakiegoś leku. Wtedy pójdzie ona do Akademii i prawdopodobnie dzięki temu będzie można już tam wejść :). Kartka z nazwą tego leku znajduje się w sklepie gdzie znajdujesz Adama proszącego o lek. Nie pamiętam, w którym miejscu, ale powinieneś znaleźć.

tylko ze ja Adamowi dalem lek ona poszla uzupelnic jakies zapasy i wziela moj bilet z tego co pamietam ;/ ale teraz i tak bede szedl od poczatku.... ktos sie swietnie bawil i trojan sie szybko rozprzestrzenil :) az avasta mi zawiesil...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma taki problem ze nie moge dać tej fiolki z aspiryna temu gostkowi w czerwonym stroju tylko on do mnie mówi ze jego kolega ma złamaną nogę i potrzeba coś na uśmierzenie bólu no ale jak wyjmuje aspirynę z ekwipunku i klikam na nim to się nic nie dzieję udało mi się dać tylko te kawałki do usztywnienia ludzie pomocy drugi raz zaczynam i jest to samo . jakiąś łate albo co ??

W tym przypadku przedmioty nie daje się samemu poszkodowanemu, ale właśnie temu żołnierzowi. Bohaterka podczas rozmowy sama przekazuje tabletki. Jeżeli doszedłeś już do opatrywania nogi, może to oznaczać, że tabletki zostały przekazane już wcześniej, tylko o tym nie wiedziałeś :). Ja tak miałem. Zacząłem temat do rozmowy, zrobił się na chwilę czarny ekran i tabletki przekazane w odpowiednie ręce :).

tylko ze ja Adamowi dalem lek ona poszla uzupelnic jakies zapasy i wziela moj bilet z tego co pamietam ;/ ale teraz i tak bede szedl od poczatku.... ktos sie swietnie bawil i trojan sie szybko rozprzestrzenil :) az avasta mi zawiesil...

Mi bilet został, więc mogłem dalej korzystać z kolejek :). Mogłeś zobaczyć czy dalej znajduje się w ekwipunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilet dalej jest w ekwipunku.

Choć trzeba mieć powód aby jechać kolejką.

Powód? Też tak myślałem na początku :). Kiedy na mapce bohaterka się pyta czy napewno, wystarczy tylko kliknąć jeszcze raz. Chyba, że masz opcję wolnego czytania, co powoduje zatrzymywanie tekstów (fajna rzecz). Należy wtedy nacisnąć miejsce na mapie, tekst i jeszcze raz to samo miejsce :).

tak byl bilet uzywalem go nawet na drzwiach ale niebardzo sie chcial z nimi "polaczyc"Smile no nic bede gral od nowa to powiem czy zatne sie w tym samym momencie

Bilet nie jest do akademii tylko do jeżdzenia kolejką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem z runami układam je tak jak podał to NeXIcE ale nic sie nie dzieje przez co stoje w miejscu i się wkurzam :x

Od lewej

1. Czerwony obrazek przedstawiający matkę z dzieckiem.

2. Żółty obrazek przedstawiający kłos zboża.

3. Filetowy obrazek przedstawiający górę.

4. Czerwony obrazek przedstawiający maszynę tkacką.

5. Niebieski obrazek przedstawiający burzę.

6. Pomarańczowy obrazek przedstawiający maski.

7. Niebieski obrazek przedstawiający wodę

8. Zółty obrazek przedstawiający ścinany sierpem kłos zboża.

9. Niebieski obrazek przedstawiający zębatkę.

10. Zielony obrazek przedstawiający znak chemiczny.

11. Niebieski obrazek przedstawiający latającego ptaka.

12. Brązowy obrazek przedstawiający latarnię morską.

chyba juz jest dobrze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...