Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SwissEffect

Dziwny problem

Polecane posty

Witam

Mam dość dziwny problem, gram sobie i nagle gra się wyłącza, następnie kiedy chce odpalić przeglądarkę to jest taki czarny prostokąt z lewej tam gdzie jest maksymalizuj,minimalizuj i zamknij nic nie ma, czarne bloczki kiedy na to najadę to się pojawiają Kiedy podczas grania miałem otwarta zakładkę to pasek z nazwa tez jest czarny. Przy wyłączeniu się z gry towarzyszy temu taki dziwne i chwilowe charczenie w słuchawkach. Ogólnie problem wydaje się chyba blachy ale mi się to mocno nie podoba bo gry wtedy się włączyć nie da a pomaga reset. Temperatury są dobre nie dochodzą nawet do 75 stopni.

CPU: AMD Phenom? II X4 B50 Processor (4 CPUs), ~3.2GHz

RAM: Kingston HyperX 4096MB RAM

GPU: ATI Radeon HD 6870 Series

MOBO: ASUS M4A78LT-M

ZASILACZ: OCZ ZS-Series 550W

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeskanowałem komputer i wynik jest taki że nic nie było. Przynajmniej tak antywirus podał.]

Wyczyściłem CCleaner, no było trochę tego.

Posiadam 64bitowego Windowsa 7.

I takie coś mi się zdarzyło w Guild Wars 2 i Payday The Heist bo teraz właściwie tylko w to gram.

Przy ostatnich rozgrywkach w Dead Island(40% gry) i Dishonored(już przeszedłem) nic takiego nie nastąpiło. Jedna przeszedłem a drugie sporo już wykonane a jednak nie wystąpił problem. A Przy tamtych grach jednak coś się dzieje.

innych problemow z PC nie mam.

EDIT

I dam jeszcze zdjęcia z tymi cudami.

http://imageshack.us/g/855/123rit.png/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...