Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szymonk611

Laser w myszcze się nie świeci

Polecane posty

Mam pewien problem, mianowicie gdy kilka dni temu mysz przy uruchamianiu komputera nie działała, odłączyłem, podłączyłem i znów działała. Wczoraj, mysz z PC Factory odmówiła posłuszeństwa, albo laser nie działał, albo przyciski, po kilku minutach przestała całkowicie reagować, więc kupiłem nową firmy Shark która po godzinie poszła w kierunku poprzedniczki. Klawisze działają laser się nie świeci. Nie wiem co z tym fantem zrobić. Pomocy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że u mnie jest tylko jedne wejście PS/2 do którego jest podłączona klawiatura, więc albo kupić klawiaturę usb i myszkę PS/2 albo wytrwać z bezprzewodową myszką od Logitech która działa bez zarzutu, jednak jest mało precyzyjna, i co tydzień trzeba zmieniać baterie, przez co ok.100 zł trzeba rocznie wydać na baterie, jednak podczas grania jest męka z tą bodajże 5-letnią myszą która pod usb działa bez zarzutów. Ostatecznie sprawdzę u kumpla, czy u niego też te myszki nie działają, bo jak u niego działają bez zarzutów to zostanę przy tej wysłużonej myszce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Kup porządną(... )Razer(...)

Widzę kolega obeznany w temacie.

Razer po za wyglądem i popularną marką nie ma nic do zaoferowania.

Gdybyś zdecydował się na nową mysz weź coś z tej listy:

SpeedLink Kudos, Omega Varr V6000, Prestigio PMSG1, Revoltec Fightmouse Elite,Cyber Snipa Silencer, Gigabyte M8000x, Logitech G500, Steelseries Xai, Corsair M60, Corsair M90, Steelseries Sensei(Uwaga na okrojoną wersję RAW, unikać jak ognia!!),Mionix Naos 5000,Logitech G9x, Logitech G700 ,Qpad 5K, - wszystkie lecą na Avago 9500, który jest obecnie najlepszym sensorem laserowym.

Równie dobre są BlueTrack montowany w Sidewinder x8 oraz w Microsoft Comfort Mouse 3000 i Avago 3080 montowane w A4Tech x760 White oraz Logitech MX518 i Avago 3095 montowane w Logitech G400.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...