Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aragornix

Stary komp ostatnie pytania

Polecane posty

To znowu ja. Teraz to jusz ostatni raz. Chodzi oczywiście o tego x1950pro. Jak robię test grafiki programen OCCT, to nie powoduje zawieszania po minucie ale po trzech i jestem w stanie zobaczyć temperature. Przed rospoczęciem ma np 52 a przed zawieszenie kompa ma 95. Dodam że filmy w HD tak pisze na youtub że są w hd, tną się strasznie. Jak gram w gre i popatrze na teperature to jest 65 max 67. Mam nawet teorie że karta bierze dużo prądu a reszta kompa ma jego za mało i trach. Jak gram w oknie i zaczne robic coś innego to zamraża się obraz i reseta muszę dać. W OCC pokazywało błendy, po formacie i wgraniu sterowników testowałem grafe 35 minut i zero błendów, ale w teście 3d po trzech minutach gaśnie monitor i tylko chłodzenie karty słychać. W video card stability test po 20 minutach gaśnie monitor i wiatraki na karcie zachowują się jak odkrzacz tylko zostaje reset. A w furmarku jak w czasie testu nacisne w jakąś ikonke to obraz staje i kaput. Powiedzcie mi co robić, może to wina sterowników a może karta w grach jest mniej obciążona i ma mniejszą temperature i się nie wiesza albo karta tak daje w kość zasilaczowi że on wariuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta była zasyfiona cała, wyczyściłem i odrazu dałem inne stery a tu w teście occ wykryło błendy na starych sterach ich nie wykrywało, może to wina sterowników.

Dziwne program occt by się tak mylił raz pokazywał błendy a ras nie, gram w stalkera na full i żadnych artefaktów. Karta wiesza się przy wysokiej temperaturze.

To chyba dysk twardy bo podczas instalaci usłyszałem dziwny dzwgęk i wywaliło niebieskie tło z napisem

Pojawił się problem z windows został zamknięty aby zapobiec uszkodzeniu komputera

STOP: 0X00000077

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem dysk i tak w Bechmarku wyszło 58 mb/s

Heatht wyszedł ok

Error scan żadych błendów

Pamięć ram tesz ok.

Najbardziej dziwi mnie ten wynik w OCCT, 2 minuty a błendów pokaźało 256890. Tak sao było dwa dni temu na starych sterach, pełno błendów, a jak dałem inne stery to test 30 minutowy ani jednego błendu. Dzisiaj zrobiłem format i dałem inne stery a tu znowu błendy. Wie ktoś jakie sterowniki do x1950pro 512mb ddr3 256bit na system xp32 bit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra sam stery znalazłem, błendy w OCCT raz są jak zmienie stery to znowu nie ma. Dam temu spokuj jak artefaktów nie ma to luz, powiedzcie mi tylko. Czemu jak uruchomie program gpu-z i dam pomiar temp i gram to komp łapie zwieche a jak dam w tle program CPUID Hardware Monitor to elegancko chodzi. Jak obniże detale to zwiech nie ma np, stalker czyste niebo na średnich, Wiedzmin tak samo i teperatura max 68 stopni.

Byłeś upominany za styl pisania. Jak widać, nie przyniosło to oczekiwanych skutków, więc czas na bardziej konkretne działania. - Hakken

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...