Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aragornix

Proszę o szybką odpowieć.

Polecane posty

Hej to znowu ja i muj problem z x1950pro. Karta powodowała zwiechy kompa i wyłanczanie monitora, po zmianie wtyczek dodatkowego zasilania jest ok nawet test programem OCCT niepowoduje zwiech ale jak daje szukanie błendów to po minucie znajduje ich mnustwo. Tylko w grach artefaktów nie ma nawet stalker zew prypeci ładnie chodzi i takie mam pytanie czy to może być wina sterów do płyty głównej. Karta w stresie ma temp 67 stopni a na luzie 52, testowałem karte równiesz video memory stres test i pokazuje że są błendy a jak dam testuj ponownie to nie ma. W tym OCCT jau dam teraz test psu to po 1

Komp łapie zwieche. Ja myślę że jakby karta siadała to by były restary, artefakty i inne problemy. Zasilacz to trcer haiglander 450w.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze niewłaściwy dział. Wielki napis KONSOLE w nazwie działu pewnie nie zwrócił Twojej uwagi. Po drugie nazwa tematu. Po trzecie błędy ortograficzne, które popełniasz skłaniają mnie aby podejść do ściany i uderzyć głową kilka razy. Tak dla poprawy nastroju. Temat zamykam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...