Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nieuchwytny

Wirus Skype

Polecane posty

Witam wszystkich forumowiczów od dzisiaj mam pewien problem otóż kolega na skypie wysłał mi pewną wiadomość o treśći: hej to jest twój nowy obraz profil? i link do pobrania. Ja idiota weszłem w ten link i uruchomiłem to nic się nie wyświtlało ale na skypie wysłało mi do wszystkich znajomych ten sam link co dostałem . Jestem w trakcie skanowania antywirusem ale wątpie żeby coś znalazł proszę o pomoc ponieważ nie wiem co mam robić i jak się w takiej sytuacji zachować

dziękuje o wszelkie pytania proszę pisać na dole to odpowiem na każde

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blue screeny itp nie nie wykazywało nic takiego tylko mam tak że jak włączam skypa to wysyła mi tą treść do wszystkich znajomych i tak cały czas gdy załącze skypa

Przeskanuj do końca kompa antywirusem i napisz co znalazł.

Masz jakieś objawy, które by wskazywały, że masz wirus?

blue screeny itp nie nie wykazywało nic takiego tylko mam tak że jak włączam skypa to wysyła mi tą treść do wszystkich znajomych i tak cały czas gdy załącze skypa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiuj sobie kontakty i wywal skype - Za jakiś czas twój antyvir się zaktualizuje lub zrobisz to ręcznie , teraz nic to nie da bo tego czegoś nie ma w bazach danych,, skoro jest to nowy twór CC clenerem zrób usuwanie gdyby były kłopoty on pomaga usuwać dobrze , aby syfu nie było jeśli skype jako aplikacja została zainfekowana już.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...