Skocz do zawartości

Fifa 13 - problem z uruchomieniem

fifa problem

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

Pelc44444

Pelc44444
  • Poczekalnia
  • 3 postów
Gdy próbuję włączyć Fifę 13 pojawia mi się błąd fifa13.exe - Zły obraz (screen w załączniku). Potem muszę kilkanaście razy nacisnąć ok. Wtedy się wyłącza, ale gra nie działa. Nie wiecie co to może być?

Załączone pliki

Ogłoszenie

Linki Sponsorowane

grz

grz

Grabarz

• [Typer Bundesligi] Zwycięzca
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7989 postów
Gra mam nadzieję że oryginalna?

Najwygodniej będzie zainstalowanie na nowo gry i napisz czy coś to dało.

Ponadto zainstaluj najnowsze sterowniki oraz direct-a, usuń śmieci CCCleanarem oraz sprawdź system pod kątem wirusów- może masz w systemie jakieś świństwo.
Masz inne problemy z kompem ? Nie zaszkodzi jak podasz konfigurację swojego kompa.
WWE mnie zaskakuje. Niestety negatywnie.

momocik

momocik
  • Forumowicze
  • 6 postów
Kupiłem nowa oryginalną grę FIFA 13. Mój komputer spełnia wymagania lecz gdy chce ja zainstalować to gry wgl nie odczytuje komputer tak jakby nic nie było w dysku :/ . Gdy instalowałem "Need for Speeda Most Wanted" to działało. Próbowałem także instalować te grę na innym komputerze to od razu ja odczytywało (komputer miał podobne parametry) . Instalowałem jeszcze raz sterowniki z płytek które są dołączone do komputera oraz ściągałem dla pewności directa , mam dość pamięci i ogólnie wymagania się zgadzają. Próbowałem załączyć ręcznie tak jak pisało na ulotce dołączonej do FIFY także nie działało rejestrowałem się na origin także nic. Czy mógłby ktoś mi pomóc z tym problemem ? Prosze pomóżcie szybko.

Także otagowane jako fifa, problem

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników