Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 12/2012

Polecane posty

Z tego co pamiętam to ta gra nie dostała w CDA zbyt wysokiej oceny, ale jak na trzeci pełniak jest dobrze. Sam bym nie kupił, głównie ze względność na "niestandardowość" tej gry, ale jak jest w CDA... wiadomo.

P.S. - A tak na marginesie. Czemu forum mówi, żę post Ghosta został napisany 04 października?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma, staniki wróżek nie latają, ale może być jak na 3. pełniaczka smile_prosty.gif W recenzji gra została zjechana (tylko 4), ale może z ciekawości opadam, bo walki wyglądają jak rodem zaczerpnięte z j-rpgów, więc może być dobrze przynajmniej pod tym względem smile_prosty.gif

EDIT: @up, bo Ghost mógł napisać tego posta właśnie wtedy i był w formie ukrytej albo coś w ten deseń i teraz został aktywowany.

I jako 2. pełniak - Supreme Commander 2. Nic dla mnie, od jedynki odbiłem się jak od betonowej ściany, więc prawdopodobniej spieniężę kod na allegro. Ech, a jakby tak dali Halo Wars na X360 jako pełniaka jezyk2.GIFjezyk2.GIF

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzji tych "Legends of Avalon" to w ogóle nie pamiętam, trzeba będzie poszukać. A Sup Com 2 jest spoko i dobrze że trafił na cover, uzupełni parę do jedynki. A przez Steam to tylko aktywacja będzie potrzebna a cała gra będzie na płytce, nieprawdaż? Bo jakbym musiał te kilka giga ściągać na moim 1 Mbicie to by była masakra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trzeciego pełniaka spoko. Ciekawe czy ten numer też będzie sponsorował Ubisoft. LOL Pełna wersja zajuje 980MB!

Supreme Commander 2 jest spoko. Idealnie na drugiego pełniaka. I zajmuje 5.15 GB.

Aha, radzę wziąć pod uwagę, że Supreme Commander jest WCIĄŻ w Premierowej Okazji za 35 zeta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faery... pamiętam, że zauważyłem tą grę w sklepie za jakąś absurdalną kwotę (80zł?) i widziałem w necie jak ludzie po niej jadą. Jednocześnie widziałem, że CDA pomagało w promocji, więc myślę sobie... poczekam, aż będzie w dodatkach ;) No i proszę, oto jest! :)

Supreme Commander to naprawdę trudny i specyficzny RTS, była jedynka, był dodatek, dwójka też musiała nadejść... :)

Czekamy na trzeci pełniak! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faery: Legends of Avalon PL

No to mamy pewniaka do tytułu "najgorsza pełna wersja 2012". W sumie nic się nie dzieje. W tym roku było już i tak tyle hitów, że od czasu do czasu musi trafić się coś gorszego. W dodatku bywało gorzej

]Supreme Commander 2 PL (Steam)

Tu jestem zadowolony. Nie miałem okazji zagrać w SupCom 2, więc nadrobię zaległości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...