Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

readerCDA

Netbook i Internet

Polecane posty

Witam.

Niedawno kupiłem netbooka Asus Aspire One z Windows 7 HP, bo jest mi potrzebny na studiach. Problem polega na tym, że netbook jest na razie bezużyteczny, ponieważ słabo ?łapie? Internet. W akademiku, w którym mieszkam ogólnie jest z tym krucho, ale w niektórych pokojach bezproblemowo działa. Do tej pory czasami było tak, że w ogóle nie działał a czasami włączał się nagle na 5-10 minut (raz, dwa razy dziennie).

Mój współlokator korzysta z kabla sieciowego i Internet hula aż miło, więc i ja kupiłem kabel i wszystko działało przez 10 minut. Po kablu Internet działa przez jakieś 5-10 minut od włączenia netbooka. Później jedynym wyjściem jest albo restart, albo wchodzę w ?urządzenia sieciowe? i klikam ?wyłącz to urządzenie sieciowe? a później ?włącz to urządzenie sieciowe? na połączeniu lokalnym, z którego korzystam.

Kiedy to pisałem okazało się, że teraz już nawet przy połączeniu przez kabel wyskakuje komunikat ?brak dostępu do internetu?.

Błagam Was o pomoc, bo Internet jest mi coraz bardziej potrzebny, a udaje mi się wejść na 10 minut dziennie i to jeśli mam szczęście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...