Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misio357

Rozwiązany: Muli internet.

Polecane posty

Hejka. Od wczoraj zaczęło coś mi mulić internet. Korzystam z Google Chrome i gdy otwieram nową kartę, to trzeba czekać z 3-4 sec aż pokażą się miniatury stron. To samo jak wchodzę np. na allegro, też trzeba czekać z 3 sec.

Wynik z speed testu

http://www.speedtest.pl/test/45721419

Wcześniej nie było takich problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, ja mam dość szybkiego neta, ale starego lapka, który czasami nie daje rady i "się krztusi". Możliwe, że u Ciebie jest podobnie i zwyczajnie przeglądarka nie wyrabia z wyświetlaniem pobranych obrazków. Problemem też może być zaśmiecony system. Spróbuj przeczyścić kompa CCleanerem. Powinno pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam otwartą stronę np. cdaction.pl, otwieram nową kartę, czekam 5 sec pokazują się miniaturki stron, klika np. allegro.pl , znowu czekam 3-4 sec. ( kółko kręci się w lewą stronę , więc chyba " myśli" , bo jak zaczyna wczytywać, to kręci się w prawo )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z Twojego opisu wnioskuję, że problemem nie jest przepustowość łącza, natomiast problem stoi po stronie softu. Niezbyt się na tym znam, więc nie będę się bawił w "wujka dobrą radę". Zawsze możesz przeinstalować przeglądarkę, ale lepiej zrobisz, jak poczekasz na odpowiedź kogoś, kto przynajmniej będzie miał pojęcie, co pisać (albo chociaż mu się tak wydaje) :].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...