Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suwak0

"Quiet mode enabled"

Polecane posty

Witam, mam taki problem który nie wadzi wogóle mi w działaniu komputera ale jest podejrzany. Po uruchomieniu komputera, przed załadowaniem windowsa pojawia się w czarnym tle "Quiet mode enabled" Czego to problem, bo czytałem że to normalne nie jest. Mam płytę główną msi 870-c45 (fx) i dysk twardy regenerowany barracuda (nieznam na ten moment modelu) Podaje narazie tyle bo czytałem że dysk może jakoś wadzi.

Pamiętam, że ten komunikat miałem wtedy kiedy dostałem regenerowany walnięty dysk twardy, potem przyszedł nowy dalej z tym komunikatem ale się wszystko niby odpala. Komputer działa tak już rok i niedawno wyskoczył jedynie komunikat (jakieś 2 tyg temu.) że system plików NTFS jest uszkodzony (coś takiego - angielsku) ale wszystko działa. HD tune nie wykrywa problemów - stan dobry pisze. Przeszedł też dwa skany jakieś windowsowe (poprzez cmd) i nie wykryło nic. Ktoś wie o co biega? Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specyfikacja:

Pamięć Good Ram DDR3 4096MB PC1333 CL9 (GR1333D364L9/4G) 1 66,00 66,00

Zasilacz Aerocool AEROPGSVP-450 1 128,00 128,00

Procesor AMD Athlon II X3 455 BOX (AM3) (95W,45NM) (ADX455WFGMBOX) 1 254,00 254,00

Samsung SH-222AB SATA CZARNY BULK ASAP (SH-222AB/BEBE) 1 74,00 74,00

Obudowa SilentiumPC Brutus 410 Pure Black AT X/SSD (BT-410) 1 123,00 123,00

Karta graficzna TUL VTX3D Radeon HD6770 1GB (471250502-8729) 1 364,00 364,00

Płyta główna MSI 870S-C45 (FX)

Kupione w morelach to wyżej, zaś dysk na allegro i okazało się później że był regenerowany (model jest na screenie wcześniej)

Windows 7 64bit Ultimate

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że te problemy z zasilaniem (oraz inne, zauważyłem też "trochę" błędów wyszukiwania) są pozostałością po przeszłości dysku (ten ST250DM000 to ten regenerowany?). Przy okazji - na screenie widzę jeszcze jakiś inny dysk. Mógłbyś zamienić je miejscami i dać obraz z niego?

wszystko w biosie ok.

W Cell Menu Cool'n'Quiet masz na Disabled?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten w tle to mi złapało część screena przykłądowego dysku, którego odpaliłem na stronie jako wzór jak zrobić SMART, więc jest on nieważny. Jeśli chodzi o Cool&Quiet to w biosie nawet wpadłem przedwczoraj na pomysł, że może on to robi ale jednak nie. Miałem go na Auto. Zmieniłem na Disabled - to samo, więc zresetowałem jak było wcześniej.

Tak ST250DM000 na screenie jest regenerowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...