Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gracz PC

Rozwiązany: Brak Internetu w MSI GE620 DX

Polecane posty

Witam, nie łaczy mi się laptop MSI GE620 DX z Internetem, wyskakuje komunikat "brak dostępu do Internetu".

Łączę się przez kabel, bo bezprzewdowa karta niegdy sie nie wlaczala. Pozostalem komputery wykrywaja siec normlanie (Jeden bezprzewodow, a drugi na kablu), tak ze problem jest pewnie z moim kompem.

Moja karta sieciowa to: Realtek PCIe GBE Family Controller (10/100/1000MBit).

Trzy miesiace temu uzywalem przez dlugi czas sterownikow 7.50 do tej karty, a teraz zaden pobrany przeze mnie sterownik nie dziala.

Co mam zrobić, może jakieś sugestie, jakie sterowniki pobrać? Bardzo prosze o pomoc i z góry dziękuję ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej jest to problem z konfiguracją rutera. Bardzo często występuje to u mnie na sagemcom-ie F@st 2704 od neostrady. Tylko w moim przypadku jest to kilku sekundowy resync, jednak zdarza się na tyle często że zastanawiam się nad zmianą rutera... :O

EDIT:

Ehh, sorki nie doczytałem. Skoro problem dotyczy tylko jednego komputera, to prawdopodobnie jest coś zwalone na nim. W managerze urządzeń odinstaluj kartę sieciową i dopiero potem spr. zainstalować sterownik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kartę sieciową w Managerze urzadzen odinstalowywalem kilka razy i nic nie dalo, instalowalem sterowniki 7.50 oraz 7.9 do mojej karty.

@ helmud7543

Wi-Fi wlaczam na klawiaturze, ale po prostu ta czesc karty jest popsuta i nic sie nie dzieje. Tak ze to nie jest tak ze zapominam wlaczyc.

Mam Windows 7 64 bit, tak ze nie wiem czy dawac tego screena. W ogole to możesz napisac cos o tej aktualizacji ze cos popsula? Ja na tym kompie, tak jak pisalem 7.50 mialem i przez trzy miesiace uzywalem go offline.

EDIT:

Problem rozwiązany. Przez te trzy miesiace offline, moj firewall sie przestawil i zablokowal caly dostep do neta. Dowiedzialem sie w ten sposob, poprzez wejscie w Start > Uruchom > services.msc, tam jak chcialem wlaczyc karte wyskakiwal Błąd 1068. Po poczytaniu w necie o tym, okazalo sie ze to wlasnie firewall blokuje neta i go wylaczylem. Wszystko dziala jak powinno (ale tylko na kablu, karta bezprzewodowa nie, tak jak bylo). Czyli problem rozwiazany, prosze uprzejmie o zamkniecie go.

Dziękuje wszystkim za rady i odpowiedzi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...