Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dyuuun

Rozwiązany: Problem z monitorem

Polecane posty

Witam. Mam problem z monitorem Iiyama Prolite E2409HDS. Obraz bardzo delikatnie smuży, śnieży, nie wiem jak to określić. Trzeba się przyjrzeć, żeby dostrzec to. Szczególnie widoczne jest na ciemniejszych tłach (np. forum cdaction tongue_prosty.gif). Nie jestem pewien czy ta anomalia występuje od początku posiadania go czy dopiero się pojawiła. Więc moje pytanie brzmi: Czym to może być spowodowane? Monitor jest słabej jakości? Występują zakłócenia w zasilaniu? Matryca się eksploatuje? Może to wina kabla hdmi? Niestety nie znam się na tym. Proszę was o pomoc : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monitor masz VGA? Bo nigdy nie patrzyłem, ale jak przyjrzałem się na monitor z odległości 5-10 cm, to faktycznie coś takiego występuje. Mam taką samą kartę graficzną i nie mam żadnych problemów, więc myślę, że nie masz czym sie przejmować. To "śnieżenie " jest nie widoczne z odległości dalszej niż 10 cm i na innym tle niż biały ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magiczny Rusek

Jeśli chodzi ci o złącze VGA, to nie, wykorzystuje złącze HDMI. I racja, tak samo coś takiego dostrzegalne jest z odległości ~10cm, za to u mnie na ciemnym tle, ale to też trzeba się przyjrzeć dokładnie . Więc chciałem wiedzieć czym to może być uwarunkowane. Wychodzi na to, że to chyba tak musi być, bo udało mi się go podpiąć pod starego laptopa i nadal smuży.

Temat można już zamknąć. Ewentualnie gdyby ktoś miał jeszcze jakiś pomysł, to proszę o PW. Dzięki za wasz poświęcony (: P) czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...