Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tatapl08

Dysk C sam się zapełnia

Polecane posty

Cześć Mam Dysk podzielony na 4 partycje, C,D,E,F. Od jakiegoś czasu Dysk C sam się zapełnia np:

Miałem 200mb wolnego na dysku C a za około 25min było 3mb wolnego miejsca. Próbowałem oczyszczać dysk,kompresować by "zaoszczędzić miejsce" ale nic nie pomagało. Proszę o pomoc z góry dziękuje.(Jak bc to mam Windows XP)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyczyścić system programem Ccleaner. Jest darmowy, do pobrania na przykład tutaj. Przypuszczam że to po prostu wina długiego korzystania z przeglądarki bez usuwania plików cookie czy cache. A jak z przeglądarki korzysta się często to trochę to potem zajmuje miejsca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że posiadasz system Windows Xp. Jeżeli owy system jest zainstalowany na dysku C, to poprostu w tym czasie mógł się zapchać folder z plikami tymczasowymi. Aby sobie z tym poradzić, w menu start wybierz opcje uruchom i wpisz tam %temp%, otworzy się folder. Zaznacz wszystkie pliki w owym folderze i usuń je, potem oczyść kosz. Miejsce na dysku twardym od razu się znajdzie.

Pozdrawiam :ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma włączonego gdyż nigdy nie uruchamiałem przywracania systemu ponieważ nie było to mi do niczego potrzebne.

Zauważyłem że od wczoraj od wykonania tych dwóch operacji przybyło mi do tych 404MB, 180MB więc jest dobrze. Jeżeli ma ktoś jakieś jeszcze pomysły,wskazówki,rady propo tego problemu to piszcie.Za wszystkie pomysły z góry thx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...