Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Chivalry: Medieval Warfare

Polecane posty

Ja rzuciłem pomysł, więc zacznę...

Otóż, pewnie słyszeliście o grze War of the Roses. Średniowiecze, rycerze, walka na miecze i tak dalej. Produkcja wygląda okej, ale nieco odrzuca mnie od niej animacja i to, że wygląda trochę "sztywno"... No i tak się miło złożyło, że odkryłem Chivalry: MW. Polecam obejrzeć

filmik, koleś ładnie i krótko wyjaśnia czym jest ta produkcja.

W skrócie - najpierw był mod do Half Life'a 2, postanowiono zrobić z tego pełnoprawną produkcję. I zapowiada się świetnie. Wygląda ładnie, system walki wygląda lepiej od tego z War of the Roses. No i te tryby rozgrywki - zamiast zwyczajnych deathmatchów i conquestów mamy np. tryb podobny do Payload z TF2, tyle, że tutaj jedna drużyna pcha wóz... z trupami. Mamy też tryb, w którym jeden team ma wymordować mieszkańców jednej wioski, a drugi team musi ich obronić tongue_prosty.gif

Mi się podoba, szukałem jakieś gry multiplayer, która nie byłaby normalnym shooterem i chyba znalazłem. Debiut - 16 października. Cena - zapewne u nas będzie to około 24 ojro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się ciekawie, a ponieważ w moda grało mi się bardzo przyjemnie, będę obserwował rozwój prac nad tą grą. Myśle, że warto będzie przeznaczyć pieniążki na tą grę, pragnę tylko by gra zdobyła popularność i by można było bez problemów pograć z innymi w grze sieciowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem jakieś newsy dotyczące pełnoprawnej wersji, ale też widziałem u znajomego w Krakowie moda na Source i cała batalia w pierwszej osobie wyglądała ciekawie. Miała tylko dwa podstawowe błędy czyli lag oraz hitboxy co mogło dość mocno irytować :D Przede wszystkim jednak rozgrywka nabierała rumieńców jeżeli trzeba było wykonać jakieś zadanie a nie tylko wzajemnie się wyrzynać. Po filmiku widzę, że oprawa jest znacznie poprawiona a gameplay wygląda podobnie i w sumie dobrze - niech tylko usuną problemy z lagiem i będzie się miło tłukło ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regeneracja zdrowia? Celownik przy strzelaniu z kuszy? Brak lagów? Wreszcie poprawne hitboksy? Taka ładna grafika?

Czy to wszystko nie zabije jednego z najciekawszych modów w historii?

Tyle pytań, a tak mało odpowiedzi....

Szkoda, że cena jest dość zaporowa, bo z pewnością spróbowałbym tej zabawy. Co prawda nie będę już szaleńczo mierzył z kuszy, używając wyłącznie domontowanego do niej szpikulca, ale powinno być ciekawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, może na początku przy premierze, ale znając Steama to wystarczy poczekać do jakieś świątecznej wyprzedaży, żeby móc wyrwać produkcję za połowę a może nawet jedną czwartą tej ceny w zależności od... kompletnie nieznanych mi czynników :D A na pytanie czy nie zabije odpowiem w taki sposób - przekonamy się dopiero po właściwej premierze i sami gracze, w tym pewnie fani moda, zadecydują czy zmiany poszły na lepsze. Mam jednak pewność, że za poprawienie hitboxów i zmniejszenie lagów będą ich bardzo wdzięczni ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej przyciągają właśnie tryby gry, o których wspomniałem :P Jakoś zdecydowanie wolę multi w stylu Enemy Territory - gdzie trzeba też robić coś konkretnego poza tłuczeniem wrogów. Jeżeli cena w euro będzie wynosić 20, to może się skuszę od razu nawet...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście najnowszy trailer Chivalry: Medieval Warfare? Swoją drogą, to jeden z brutalniejszych, jakie kiedykolwiek widziałem, jeżeli chodzi o gry. Widać, że deweloper nie idzie na kompromisy i bardzo dobrze.

Jakby ktoś jeszcze nie widział, to (tylko ostrzegam - trup ściele się gęsto, a odcięte głowy latają na lewo i prawo):

Nabieram coraz większego zainteresowania, co do tej produkcji. Ktoś się orientuje, jaki jest górny limit graczy biorących udział w starciu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo ciekawie, bo od dawna na taką grę czekałem. Liczę że będą możliwośći customizacji jake są w War of the Roses ponieważ to też byłoby fajnie. Ogólnie obie gry są fajne, jedna oferuje mi FPP druga ogrom wszystkiego: uzbrojenie itd. Zobaczymy jak to wyjdzie po premirze, i poradze się recenzji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Obie gry zapowiadają się bardzo ciekawie i pewnie TaleWorlds czując oddech konkurencji za swoimi plecami "na szybciora" wypuścił teaser (bo to nawet nie jest trailer) Mount & Blade II. Nawet nie zdążyli do niego wrzucić nic poza napisami...

Mamy tu niezbity dowód na to, jak konkurencja pozytywnie wpływa na motywację do pracy i działania :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu miała miejsce premiera tej ciekawej gry. Swojej kopii jeszcze nie mam, ale jestem tutaj właśnie w tym celu. Szczerze mówiąc nie byłem pewien gdzie umieścić takie zapytanie, więc zrobię to tutaj. Na stronie gry istnieje możliwość zakupienia paczki 4 kodów. Wychodzi ok. 60zł (80zł na cdp.pl) na łebka. Chętnych do zakupu proszę o kontakt. Z góry mówię, że jestem zainteresowany jedynie paypal / mbank. Jeżeli chcecie zaoferować PSC to niestety taka karta nie będzie mi potrzebna.

Co do panów @up. Powiedzcie mi jak wam wychodzi na cdp.pl taniej? Na stronie producenta albo na innych zagranicznych serwisach ( http://www.gamestop....-warfare/105846 ) gra ta kosztuje 25 dolarów. Według kursu będzie to właśnie około 80zł co jest ceną taką samą smile_prosty.gif A jeśli kupicie razem ze mną to w ogóle macie cenę niższą o jeszcze 20zł

@btw

Strona gry przeciążona, co mnie nie dziwi trollface.gif

@edit

Dobra, zapomnijcie o tym co napisałem. Na steamie 4-pack za 53? co wychodzi 55zł na łebka. Pytanie wciąż aktualne. Ktoś chętny?

@edit2

Propozycja nieaktualna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam, ktoś się zaopatrzył w Chivalry? :P

Mi się gra bardzo spodobała. Choć jest bardziej arcade'owa niż War of the Roses, to w ogóle nie przeszkadza. Nadal mamy tu takie drobne elementy mechaniki jak wyprowadzanie różnych ataków, blokowania. Tryby rozgrywki mini-misji przypominają trochę Enemy Territory.

Bardzo wciągająca rozgrywka, satysfakcjonująca (pamiętam pierwszy udany strzał z kuszy... co prawda zaraz zginąłem, bo przeładowanie jej trwa długo, ale co tam). Chciałbym mieć tylko więcej czasu, żebym bardziej się zanurzył ;p

P.S. DLC będą za darmo, fajnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do men at arms jeśli umiejętnie użyje się uników to trafienie kogoś takiego graniczy z cudem. Wiem, bo widziałem gościa który z szatańską precyzją wykorzystywał uniki . Co kto lubi, każda klasa ma coś do zaoferowania, chociaż jak dla mnie knight ma za mocny pancerz. I denerwuje mnie regeneracja hp. Jak z kimś długo walczysz to w kółko może mu się regenerować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Niewykorzystany potencjał broni dystansowej (strzały i bełty lecą wolno a przyjemność z grania strzelcem jest niska)
- Grafika na najwyższych ustawieniach prezentuje się średnio

Grafika jest funkcjonalna i świetnie oddaje klimat bitwy, razem z udźwiękowieniem. Mój jedyny do niej zarzut to fakt, że przy niektórych broniach ramiona wydają się... niepełne?

Co do men at arms jeśli umiejętnie użyje się uników to trafienie kogoś takiego graniczy z cudem. Wiem, bo widziałem gościa który z szatańską precyzją wykorzystywał uniki . Co kto lubi, każda klasa ma coś do zaoferowania, chociaż jak dla mnie knight ma za mocny pancerz. I denerwuje mnie regeneracja hp. Jak z kimś długo walczysz to w kółko może mu się regenerować.
I denerwuje mnie regeneracja hp. Jak z kimś długo walczysz to w kółko może mu się regenerować.

Gdy biegniesz, atakujesz, zasłaniasz się to nie regeneruje ci się stamina i życie. Jeśli pozwalasz uszkodzonemu przeciwnikowi na regenerację to wina leży po twojej stronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesienna obniżka o 33% na Steamie. Promocja kończy się 27 listopada, więc jeśli ktoś czekał na spadek ceny to jest właśnie ten moment. Sama gra nie waży dużo (nieco poniżej 3,0 GB), więc nie trzeba się bać, że ściągać się będzie kilka tygodni i to przy słabym łączu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...