Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boro1519

Problem ze wszystkim?

Polecane posty

Coż, piszę tu bo od 2 tygodni nie mogę się uporać z komputerem, a ostatnim razem drodzy forumowicze mi bardzo pomogli smile_prosty.gif Problem polega na tym, że gdy włączam komputer pojawia się cała masa różnych błędów, raz jest to "cpu over temperature error", raz "cpu over voltage error", czasami obydwa, czasami po prostu czarny ekran przed jakimkolwiek ekranem, a czasami zawiesza się na ekranie powitalnym BIOSa i nie chce przejść dalej. Początek problemu jestem w stanie skojarzyć z momentem pobrania nowych sterowników do grafiki, następnie gdy odpaliłem jakiś filmik na YT na pełnym ekranie ten zrobił się czarny i od reseta poajwiają się wyżej wymienione problemy. W BIOSie temperatura na nowym chłodzeniu wynosi 267C (nie wzrasta, więc wydaje mi się, że to błąd) a na zwykłym 162C (również się nie rusza). Prędkość wentylatorów wg. BIOSa wynosi ponad 65000rpm (nawet gdy ich po prostu nie ma). Napięcia zazwyczaj 2 razy większe. Na płycie głównej mam 2 wejścia na zasilanie CPU, kiedy podłączone jest jedno to w BIOSie są powyższe dane a gdy podłączone są obydwa to wszystko skacze a temperatury są zazwyczaj na minusie.

MB: ASUS P8P67 LE

grafa: Nvidia GTX480

Ram: 2x2GB OCZ 1333MHz

Zasilacz: OCZ GameXStream 850W

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...