Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adex134

problem z komputerem-2 karty graficzne

Polecane posty

Mam problem. Otóż wcześniej prosiłem was o wybranie komputera dla mnie. Komputer dziś dotarł. i tu zaczyna się problem. Jak ustawiłem w EFI ,że główna karta graficzna to Radeon, to nie mam obrazu,gdyż przejściówka dostarczona do karty nie pasuje.A jak wybiorę kartę zintegrowaną to wszystko działa,al pograć się nie da. I mam pytanie: czy jest jakiś sposób,by obie karty pracowały naraz albo jakiś tryb zmiany, tak, by wejście monitora będące na płycie zintegrowanej było widziane przez radeona?

Sapphire Radeon 7850

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylby sposob jakbys mial asrock z77 pro3 bo dzieki virtu mvp mozna podlaczyc monitor do integry a i tak cieszyc sie wydajnoscia wlozonej dyskretnej karty

jedyne co pozostaje ci teraz to kombinowanie zeby monitor zobaczyl szafirka z twojego postu trudno szczaic dokladnie o co chodzi ale np przejsciowki dvi dsub dzialaja zwykle tylko z jednym konkretnym gniazdem dvi zwykle oznaczonym jako vga

ja zakladam ze masz monitor z dsub wiec adapter dvi dsub podlacz do odpowiednieggo dvi jak to nie pomoze to wez od kolegi podobny adapter ktory u niego dziala jak dalej bedzie problem to moze wskazywac to na defekt zlacza dvi i bys musial reklamowac grafike

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...