Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SmoothCriminal

Problem ze sterownikiem ekranu.

Polecane posty

Witam. Jak w temacie sterownik ekranu odmawia mi posłuszeństwa. Objawia się to tak, że niedługo po włączeniu komputera obraz zaczyna się przycinać (ruchy myszką i animacje) aż w końcu całkowicie się wiesza i koniec. Jedyne co mogę zrobić to kliknąć reset na obudowie. Kiedy komputer się znów włączy mam komunikat że sterownik ekranu przestał działać ale odzyskał sprawność i za niedługo jest to samo. Próbowałem aktualizować sterowniki karty ale podczas aktualizacji znów się to samo dzieje. Windows vista 32bit, karta Geforce 9600gso 512mb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie sterownika nie mogę wgrać bo się wszystko wiesza a problem pojawił się właściwie z niczego. Normalnie używałem kompa, chyba wtedy w coś grałem ale nie robiłem nic nadzwyczajnego ani nic nowego nie instalowałem i nagle poprostu się pojawił ten problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ściągnąłeś nowe sterowniki, spróbuj zainstalować je w trybie awaryjnym (swoją drogą, sprawdź, czy w tym trybie doświadczasz jakiś problemów). A tak w ogóle, to ja bym całkowicie usunął obecne sterowniki karty i dopiero wtedy je aktualizował (klik). Tyle, że nie wiem, czy nie masz jakiejś usterki natury sprzętowej (np. karta pada)...

BTW, jaki masz zasilacz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zaktualizować ten sterownik karty graficznej nawet bez potrzeby włączania trybu awaryjnego ale nie naprawiło to problemu. Kiedy włączam jakąś grę (konkretnie Just Cause 2 z CDA który wcześniej mi działał) w menu nadal wszystko działa ale kiedy wczytuję grę ekran robi się czarny a dźwięk w słuchawkach się zaczyna przycinać i jedyne na co komp reaguje to reset...

Zapomniałem o tym zasilaczu, jak sprawdzę to dam znać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...