Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DZBeta

"Sterownik programu AMD przestał działać"

Polecane posty

Witam. Otóż od dłuższego czasu gdy włączam jakąś grę, czy nawet oglądam film na YouTube czasami komputer się zacina, a po kilku(nastu) sekundach wszystko wraca do normy wraz z komunikatem "Sterownik programu AMD przestał działać". Sytuacja ta ma miejsce bardzo rzadko, może 2-3 razy w miesiącu, co nie zmienia faktu, że jest dosyć irytująca. Sterowniki do wszystkich podzespołów były ściągane z oficjalnych stron producentów, oczywiście w najnowszych wersjach.

Nie wiem czy ma to znaczenie, ale temperatury wszystkich podzespołów są w jak najlepszym porządku. Grafika jest także podkręcana programem ASUS GPU Tweak ze standardowych 870MHz/4840MHz do 1000MHz/5000MHz, a napięcie podwyższane z 1210mv do 1290mv, ale tylko wtedy, gdy gram w dość wymagające gry, w przypadku surfowania po internecie taktowania przestawiam na domyślne, ale jak już wcześniej napisałem, problem ze sterownikiem występuje także podczas tych mniej obciążających sprzęt czynności. Jeżeli chodzi o konfigurację mojego sprzętu, to znajduję się ona w mojej sygnaturze (trzeci zestaw). Proszę o szybkie odpowiedzi, pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...