Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mens

Rozwiązany: BSoD

Polecane posty

Cześc .

Mam problem bo pojawiają mi sie BlueScreeny .

Sprawdziłem BlueScreen view i pisze : Caused by driver : ntoskrnl.exe

Ale dokładnie nie wiem przez co .

Program Microsoft debugging tools nie działa na Win 7 .

Jak bd potrzebne to sprawdzcie u was . Wysyłam link do pliku dmp : http://www.wrzucaj.org/296570

Mam jeszcze szczególy problemu które pojawiają sie zawsze po BS ale raczej to nie ma znaczenia .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor : AMD Phenom? II X4 965 BE + Zalman CNPS 10X Performa chytry.gif

Płyta główna : ASRock 970DE3/U3S3

RAM : 2x4 Gb Patriot

Zasilacz : Aerocool E80-700 lol.gif

System : Windows 7 Home Premium

Karta Graficzna : Sapphire Radon HD 6870 1GB

Dysk : 500 Gbd

Mój komp ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrzewające się podzespoły lol . mam dokupione nowe chlodzenie napisałem Zalman CNPS 10X Performa .

Ale ostatnio wlaczylem folder ze zdj . i sie BS pojawił . Jak sie jeszcze BS pojawił to zrobie zdj aparatem i to niebieskie badziestwo wrzuce na stronke .

Sprawdziles moj plik dmp ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysk wygląda ok.

Hm, pliku dmp przejrzeć nie mogę, a wina jądra systemu (ntoskrnl.exe), to może być wszystko (może np. jakiś durny program mieszać w systemie), zatem nie wiadomo, czy to problem sprzętowy, czy też programowy.

Zaktualizowałeś - jak pisano - wszystkie stery? Sprawdzałeś system pod kątem błędów i ewentualnie naprawiałeś, za pomocą chkdsk /f (dokładniejszy opis)?

Poza tym nie zaszkodzi, jak napiszesz, o tych "szczegółach problemu, które pojawiają sie zawsze po BS".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zobaczyłem, co to za "BSoDek", a że często występuje w przypadku problemów z RAMami, więc dlatego zasugerowałem porządne sprawdzenie tychże (a cztery godziny to wcale nie jest dużo i czasem nawet tej długości test nie wykazuje błędów, mimo że jest z pamięcią coś nie tak). :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...