Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Milanos22

Rozwiązany: Hamachi - problem z połączeniem.

Polecane posty

Witam.

Mój problem z hamachi dotyczy niemożności połączenia się z serwerem poprzez owy program.

- Host serwera jako jedyny ma "niebieską kropkę"

- Pingowanie kończy się komunikatami: "Upłyną limit czasu żądania" u wszystkich innych uczestników" (Mają "zielone kropki")

- Chat działa

- Hamachi wśród wyjątków systemowej zapory

- Restartowanie hamachi nie pomaga

- Próby ze starszą wersją nic nie zmieniły

Proszę o pomoc.

Z góry dziękuje.

Posiadam Windows 7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietety dawno nie grałem w Minecraft'a, ale postaram Ci się jakoś pomóc. O ile pamiętam w opcjach serwera było coś takiego istotnego, chytrego, ale nie mogę sobie przypomnieć, co. Powiem szczerze, że Hamachi nie jest dobrym programem. Jeśli masz router, to wyślę Ci poradnik jak zrobić serwer bez Hamachi, ale trzeba mieć router'a. Spróbuj poszperać w opcjach, pooglądaj jeszcze raz poradniki. Może nie zmieniłeś online mode?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hostem serwera jest mój przyjaciel.

Problem tkwi u mnie ponieważ inni mogą spokojnie się połączyć z serwerem.

Co do tego, że hamachi nie jest dobrym programem, zgadzam się całkowicie. Zawsze miałem z nim problemy. Aczkolwiek jest to pierwszy raz kiedy zwracam się o pomoc żeby się z nim uporać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że tylko Ty nie możesz wejść na serwer, a inni spokojnie grają? Hmm... Możliwe, że jest jakiś problem z łączem albo kolega włączył White-Liste i nie napisał Ciebie lub złe IP Ci podaje. Spróbuj wpisać te IP z portem serwera. Czy wszyscy mają PREMIUM?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wspomniałem wcześniej, że udało mi się wczoraj połączyć z serwerem na chwilę (jako jedyny odczuwałem ogromne lagi co jest związane z niebieską kropką obok hosta). Dopiero dzisiaj zobaczyłem, że nie jestem w stanie się połączyć.

Obstawiam na problem z Hamachi tak jak w temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...