Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Milosz902

Niepoprawny montaż chłodzenia Macho rev 2

Polecane posty

Witam. Parę dni temu przyszedł do mnie nowy komputer. Jednakże jakoś ciężko montowało mi się w nim chłodzenie. Nie mogłem zamontować radiatora poprawnie, tzn pionowo (tak, żeby wentylator był , z boku). Jedynie co mi wyszło to radiator zamontowany poziomo, z wentylatorem skierowanym do dołu. Cooler jest dobrze dociśnięty do procesora (Intel Core i5 2500k). Temperatury wynoszą:

- 25 stopni w spoczynku

- 47 stopnie w stresie (nie testowane programem tylko bf3)

Martwię się tym , że wentylator zasysa powietrze znad karty graficznej, która jak wiadomo również się grzeje. Podczas montażu radiator inaczej nie pasował do ramki, ustawiony pionowo najzwyczajniej w świecie nie mógł być w żaden sposób przykręcony. Czy montaż taki jest dopuszczalny? Czy przestawić wentylator na górę? Czy może też dokupić drugi wentylator i przykręcić go do góry obudowy,tuż nad radiatorem? Jeżeli macie jakieś rady, to proszę się nimi ze mną podzielić. Czy może zrobiłem coś źle podczas montażu.Radiator siedzi mocno, nie buja się.Kable ułożone są na razie niezbyt dobrze, ale nie miałem jeszcze dostatecznie dużo czasu, aby się nimi zająć. Dodaje jeszcze zdjęcie:

http://imageshack.us...0915125330.jpg/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...