Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hink

Mojego głosu nie słuchać a muzykę i inne tak.

Polecane posty

Witam. Rozmawiałem z kolegą na TS i zacząłem nagrywać filmik z frapsa by sprawdzić czy działa, nie było słychać mojego głosu. Pomyślałem, dobra pewnie to wina ustawień. Zacząłem mówić do kolegi i odniosłem wrażenie, że mówię do ściany. Tak też się stało, on nie słyszał mojego głosu podczas gdy np. z translatora odpaliłem dźwięk usłyszał. Co jest nie tak ? Czemu akurat mojego głosu nie słychać. Pewnie to kwestia ustawień ale za nic nie wiem jakich bo zielony jestem w dziale audio ;/

Proszę o szybką pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, na Skypie też możesz mieć ustawiony Stereo mix :P To akurat łatwo sprawdzić, bo możesz po prostu kliknąć na tą ikonę i zobaczyć co masz ustawione:

1pi3A.png

Jeśli nie masz tam nic oprócz Miks stereo, to kliknij prawym przyciskiem na ikonę głośnika po prawej stronie paska zadań, i wybierz "Urządzenia do nagrywania". Zobacz co jest na liście, powinien być mikrofon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa, nic, nadal nie słychać mnie, wszędzie mam napisane, że mikrofon działa i żadnego Miks Stereo nie mam a i tak nie mogę pogadać. Próbowałem zwiększyć czujność mikro, ale na nic. Twoją metodę też przetestowałem, ale nie pomogła. Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?

Postanowiłem przeinstalować sterowniki, jednak bez skutku, zresetowałem ustawienia TS i Skypa i nadal słychać wszystko oprócz mnie....

EDIT: Wykonałem przywracanie systemu również bez rezultatów... nie wiem dlaczego tak nagle... zainstalowałem tylko frapsa, chciałem coś nagrać i chwile po tym nie słychać mnie...

EDIT2: Miałem możliwość podłączenia drugiego mikro, którego pożyczyłem od kumpla, ta sama sytuacja, słychać tylko dźwięk z translatora. W czym jeszcze może tkwić problem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...