Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asassyn

Norton Internet Security - Sejf tożsamości. Pytanie o bezpieczeństwo

Polecane posty

Witam,

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad skorzystaniem z opcji, jaką udostępnia Symantec w swoim flagowym produkcie. Mam jednak pewne obawy odnośnie bezpieczeństwa i prosiłbym o ewentualne ich rozwianie.

Nie wiem, na jakiej zasadzie działa ta usługa oraz czy istnieje możliwość wykradzenia numerów i haseł z zabezpieczonego hasłem katalogu. Chciałbym w nim przechowywać zarówno loginy i hasła do różnych stron internetowych, jak i numery id i hasła do kont bankowych.

Proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, żeby nikt nie upaważniony nie miał dostępu do twojego kompa- to jest największe zagrożenie.

Ważne żeby system był aktualizowany i tak jak wyżej napisał kolega powinno być bezpiecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki program na pewno nie gwarantuje bezpieczeństwa.

Dane są bezpieczne tylko jeśli będą przekazywane przez "bezpieczny strumień", a takie coś jest niestety nieosiągalne.

W związku z tym, nie przechowywałbym w czymś takim informacji najważniejszych - login/hasło do konta w banku, PIN do karty etc. Przy loginach i hasłach do for czy innych mniej ważnych stron myślę, że możesz spokojnie zapisać je w takim keyringu.

Generalnie dane tam zapisane będą bezpieczne, ale nikt nieczego nie obieca ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...