Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

utd120

problem z dźwiękiem

Polecane posty

Nie wiem czy piszę to w dobrym dziale, jeśli nie z góry przepraszam.dzisiaj kiedy włączyłem sopcasta głośniki jakoś tak dziwnie buczały, ale dźwięk też był. co dziwne przy muzyce odtwarzane jw aimpie dźwięk był normalnie i nie było buczenia. chciałem to szybko naprawić i wziąłem odłączyłem i podłączyłem głośniki. od tego czasu dźwięk jest dziwny tzn taki jakby w oddali, w sterownikach próbowałem chyba każdego ustawienia i nic to nie daje. możliwe, że to problem gniazda bo jak podłączyłem słuchawki to dalej to samo. Jeśli to się do czegoś przyda to mogę nagrać kawałek tego dźwięku żebyście usłyszeli. Głośniki to Logitech z subbuferem(?). Karta dźwiękowa to Realtek. Nie wiem co jeszcze może być potrzebne w razie czego piszcie. proszę o w miarę szybką pomoc.

Edit: czy przez podłączenie mikrofonu pod gniazdo głośników można przepalić gniazdo nawet jeśli trwa to dosłownie chwilkę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro zrobiłeś przywracanie systemu i działa to znaczy że najprawdopodobniej była to wina sterownika. Możliwe że usunąłeś przypadkiem jakiś składnik lub po prostu przy podłączaniu nowego sprzętu system źle widział urządzenia.

Sprawdź w menedżerze urządzeń czy masz może przy sprzęcie wykrzyknik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...