Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vermax

Dobry komputer słaba wydajność

Polecane posty

Witam

Pisałem już dużo tematów na forum odnośnie spadków fps.Jednakże teraz mnie coś dobiło.Na moim Gigabyte Radeon hd 6850 w 1920x1080 jak i 1280x1024 na ultra w World of Warcraft w Orgrimarze i innych podobnych miejscach gdzie jest więcej ludzi itd mam 20-30fps.No przepraszam wow ma swoje lata ale mam takie spadki na detalach wysokich jak i średnich (trochę fps jest więcej wtedy ale nadal nie czuję komfortowej gry).Dodam że w innych grach jest to samo np Saints Row the third , RaiderZ , League of Legends w teamfightach , i czasami w bf3.Dodam że na mojej starej gts 250 nie czułem aż takich spadków lub w ogóle ich nie odczuwałem.Procesor to Athlon II x4 640 3.25 ghz i 4gb ram.Może ktoś pomóc?Mam to samo na na monitorze full hd 1920x1080 i kwadratowym 1280x1024 i po formacie.Nie wiem czy mam dobrze podpiętą kartę graficzną do komputera.Jedno wejście nie jest podpięte do niczego po prostu wisi a drugie idzie do przejściówki z której jeden kabel idzie do zasilacza a drugi podpięty do rogu płyty głównej , tam jest takie małe wejście.Proszę o pomoc bo już nie wytrzymuję z tym komputerem.Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź system pod względem wirusów i innych smieci- możliwe że jakiś się przybłąkał. A czy w innych programach czy jak przeglądasz net -komp chodzi dobrze?

Podaj jaki masz zasilacz oraz system?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem format tydzień temu i komputer czysczę codziennie ccleanerem i wirusów nie mam żadnych.Komputer chodzi dobrze tylko w grach tak się dzięje.Moim zdaniem to wina jakiegoś ustawienia w biose albo coś w sprzęcie bo robiłem wszystko co się da chyba w systemie razem z formatem i nic to nie dało.Zasilacz to Chievtec Iarena 500 w i windows 7 ultimate 64 bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...