Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ollaen

Rozwiązany: Dziwne problemy z laptopem po reinstalacji systemu.

Polecane posty

Witam,

posiadam laptopa Asus A52F.

Ostatnio siostra zrobiła na nim burdello więc postanowiłem zrobić format i zainstalować system ponownie (poprzednio system był już zainstalowany).

Z formatowałem 2 partycje, z systemem i plikami zostawiając partycję "Recovery" gdzie jest kilka GB danych ale nie ma do nich dostępu.

Po instalacji systemu wszystko się sypie. W tym momencie kiedy instalator resetuje komputer po sprawdzeniu wydajności itp. on owszem resetuje się ale po chwili wyskakuje pasek i informacja o rozpakowywaniu danych tak jak przy instalacji systemu tylko że ten pasek sunie do przodu w 3 sekundy i następnie mamy "Starting Windows" (po angielsku, nie tak jak powinno być po polsku) Windows się włącza tylko do momentu wczytania tapety i kursora, następnie monitor zmienia kilka razy kolor z zgniło zielonego na szary i się resetuje. W przypadku próby uruchomienia go w trybie awaryjnym jest tak samo.

Znalazłem gdzieś płytę z IsoLinuxem więc spróbowałem ją wykorzystać, niestety Linux normalnie wgrywa dane na RAM i kiedy powinien uruchomić się pulpit, odwala taką samą akcję jak Windows.

Nie mam aktualnie dostępu do płytki która była dołączona do laptopa więc nie mam już pomysłów jak się ratować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...