Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zolwik03

Cichy mikrofon (po zmianie sterowników)

Polecane posty

Witam. Prototype 2 "muli" mi na minimalnych ustawieniach, a w pewnym temacie przeczytałem, że może pomóc zmiana sterowników do karty dźwiękowej. Nigdy tego nie robiłem i nie powinienem się do tego zabierać na szybkiego, ale wyszło inaczej...

Nie wiedziałem jaką mam kartę graficzną, ale z menedżera urządzeń wywnioskowałem, że to "Conexant cx20671 smart audio hd". Była jeszcze pozycja "AMD HD Audio Device", ale wyczytałem, że to do hdmi.

No więc znalazłem sterownik na stronie http://support.lenov...?DocID=DS019247. Odinstalowałem obecny sterownik (wersja 4, na stronie wersja cool_prosty.gif i włączyłem instalkę ściągniętego drivera. Zainstalowało domyślnie w C:\DRIVERS\WIN\Audio. Po instalacji pojawiła się opcja "Install Conexant Audio Features now" (a przed chwilą co się niby instalowało?). Gdy zaznaczam tę opcję i klikam dalej, to po chwili włącza się Kreator instalacji sterowników urządzeń a dalej wyskakuje błąd "brak urządzenia obsługiwanego przez ten sterownik".

Teraz zainstalował się automatycznie sterownik "Urządzenie zgodne ze standardem High Definition Audio". Niby wszystko jest w porządku, dźwięk działa, jednak mikrofon zrobił się bardzo cichy (wcześniej tak nie było). Gdy podłączam ten od słuchawek, to jest tak samo.

Proszę o pomoc. Jeśli nie da się przywrócić tamtego sterownika lub zainstalować nowszą wersję, to może chociaż z tym mikrofonem pomożecie?

Mój sprzęt:

Laptop: ASUS X52J

System: Windows 7

Graph: ATI MR HD 5400, 512 MB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...