Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WILK313

Rozwiązany: Windows 7, a zmiana komputera.

Polecane posty

Witam wszystkich. Przechodzę od razu do sedna sprawy.

Mam stary komputer z systemem operacyjnym windows 7 wersja BOX. Reinstalowałem go na (starym) kompie 2 razy. Jest wszystko ok. Mam zamiar za miesiąc złożyć całkowicie nowy komputer. I nie jest mi na rękę kupno za 500 zł nowego systemu, a starego działającego wyrzucić do śmieci.

Czy jest możliwość przeniesienia systemu operacyjnego do nowego kompa? Czy możę najpierw muszę odinstalować system ze starego kompa? Bardzo proszę o odpowiedź.

I jeszcze jedno pytanie: Mój kolega ma oryginalnego windowsa 7 BOX, i zaproponował mi że mi go pożyczy, abym zainstalował sobie go na nowym kompie. Tylko, że ten system (kolegi) jest już zainstalowany u tego właśnie kolegi. Czy może być zainstalowany na dwóch komputerach jednocześnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony prawnej - nie może. Tak samo jak Ty nie możesz używać swojego systemu na dwóch komputerach jednocześnie. By wszystko było legalne musiałbyś go usunąc ze starego komputera, no chyba, że masz licencję wielostanowiskową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Box możesz mieć zainstalowany na jednym dowolnym komputerze, więc nie możesz wziąć windowsa od swojego kolegi, ale możesz użyć własnego.

@up

to było do przewidzenia -.-

Masz za wolną klawiaturę, utnij kabel :P ~y

Na ekranowej piszę, nie ma co ciąć :( - Hakken

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...