Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MajkelAMG

Rozwiązany: Dziwny problem.

Polecane posty

Witam. Zanim przejdę do sedna problemu chciałbym przedstawić Wam historię mojego przypadku.

Otóż komputer ze 2 miesiące temu zaczął się włączać dopiero po 5 minutach od naciśnięcia guzika start. Czas wydłużał się stopniowo do około 20 minut. Dziś uruchamiając listwę, power czekałem około godziny. Włączył się, lecz nagle musiałem wyjść. Komputer na godzinkę zostawiłem włączony. Przychodzę, komputer jest wyłączony. Teraz nie włącza się w ogóle. Wg. mnie padł zasilacz, ponieważ kabelki są dopięte, reset biosu nic nie dał. Co o tym myślicie? Dodam, że jutro chcę zawieźć komputer do naprawy i nie wiem już czym się martwić.

Konfiguracja kompa:

Manufacturer:

System manufacturer Processor:

Intel® Core2 Duo CPU E8400 @ 3.0 (2 CPUs) Memory:

Patriot PC2-6400 4GB 800MHz

Motherboard:

Asus P5Q Pro Intel P45 Socket 775

Zasilacz: Amacrox Warrior AX500-A 500W

Jeżeli to zasilacz prosiłbym o doradzenie jaki kupić teraz. Oczywiście coś w tym przedziale cenowym, jakościowym jak ten Amacrox.

Dzięki z góry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłączyłem wczoraj komputer. Niestety dziś nie mam czasu na zawiezienie go do serwisu, więc przed chwilą go podłączyłem.

Po minucie się włączył. Wszystko normalnie. Nie będę na razie wyłączał, drugi raz się pewnie nie włączy.

Sam głowię się nad tym problemem i nie wiem już co jest nie tak. Pozostaje czekać do jutra. Zawiozę go na pewno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...