Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sonny

Problem z Windows 7

Polecane posty

Witam,

Mam problem z którym już nie potrafię sam sobie poradzić, skończyły mi się pomysły co do jego rozwiązania, ale do rzeczy. Problem polega na tym że dziwnie działają mi niektóre programy i pasek zadań, może najprościej będzie to opisać na 2 przykładach:

1. program Google Earth - przy włączeniu działa spoko, ale jak klikne na pasek z wyszukiwaniem miejscowosci to nastepnie kursor juz pozostaje taki sam jak przy wpisywaniu nazwy miasta, nie moge poruszac globem nie dzialaja inne funkcje, program staje sie nieaktywny oprocz tego paska, i z drugiej strony, kiedy poruszam globem to nie moge juz wyszukiwac miejscowosci, klikam po panelu i nic nie dziala oprocz ruszanie globem.

2 launcher z bety End of Nations - tutaj jest podobnie, klikam na pasek do wpisania maila = nic innego nie moge juz zrobic, kilkam na pasek hasla = to samo (po restarcie moge klikac na te Zaloguj i reszte opcji na dole launchera ale tylko do czasu gdy klikne w pasek) Identyczny problem mialem z launcherem od Blizzarda battle.net

Dodatkowo dodam że przy włączeniu Windowsa pasek zadań jest nieaktywny do czasu gdy albo dam zgode na wprowadzenie zmien programowi xfire lub innemu albo dam ctrl-alt-del, dopiero wtedy pasek staje sie aktywny.

Problem pojawil sie już jakis czas temu po resecie systemu (wylaczyli prad na pare minut gdy komp dzialal) i nie umiem juz sobie z nim poradzic, szukalem po google i nigdzie niczego podobnego nie znalazlem ;/

edit: nie ogarniam tego nowego forum, nie da sie usunac postu ;/ Prosze o przeniesienie tematu do dzialu Programy bo chyba bardziej bedzie pasowal niz do dzialu sprzet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...