Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anachronis

Zamulona praca teoretycznie szybkiego sprzetu :/

Polecane posty

Hej,

Mam nastepujacy problem: jakis rok temu kupilem sobie asus'a vx6 (chcialem wybrac cos maksymalnie mocnego, zeby nie bylo zaciachow na odrobine bardziej wymagajacych programach) i przez pierwszy miesiac chodzil ok, ale potem zaczal systematycznie zwalniac tempo pracy i coraz bardziej zamulac.

Obecnie reaguje tak wolno jak moj pierwszty komputer PIII550Mhz (przeskakiwanie miedzy kartami z Chrome trwa zatrwazajaco dlugo) i na dodatek nie wiem jak to wyjasnic, ale... czytanie artykulow na onecie zawiesza mi calego kompa x_X

Powaznie! Tylko ta jedna strona. Klikniecie jakiegokolwiek artykulu powoduje 15-30 zwieche calego komputera zakonczona dlugim "pisnieciem" ze strony laptopa.

Pewnie powiecie: "zrob format i po sprawie!". Zrobilem. Chodzilo jak nalezy przez 1 dzien :/

Macie jakies pomysly o co moze chodzic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program OCCT nie jest Ci obcy (temat o Risen 2), więc chyba umiesz sobie poradzić (zresztą enderczek napisał, co chciałby, abyś wykonał). :)

Ja chciałbym najpierw zobaczyć wszystkie temperatury pod obciążeniem, więc użyj programu HWMonitor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak, jak napisał Dirian (aczkolwiek wolałbym, abyś pograł w coś trochę dłużej - minimum 15 minut).

Swoją drogą myślałem, że wiesz dobrze, o co mi chodzi, gdyż w temacie o Risen 2 dokładnie o to samo prosiłem, więc dlatego darowałem sobie opis owej "procedury". :)

EDIT: Nie zauważyłem Twego posta. Oczywiście - tak jak pisałem - w coś pograj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://imageshack.us/photo/my-images/687/beztytuurce.jpg/

Zauwazylem niepokojaca rzecz.

Otoz w ogole nei gram w gry na tym laptopie - na wiekszosc z nich okazal sie byc zwyczajnie zbyt slaby.

Sciagnalem jednak steam'a i puscilem HL2 Deathmatch.

Od pierwszych sekund gry non stop mialem przed oczami potworne artefakty i zamazany ekran.

To oznacza, ze karta graficzna na pewno kwalifikuje sie do wymiany?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...