Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jahu1234567

Rozwiązany: Karta znowu siada czy co się dzieje?

Polecane posty

Witam! Chyba jedyny mam tak długo ten 1 problem.Mam kartę graficzną Gigabyte HD 6770.Ostatnio dzwoniłem do serwisu i wyszło ,że karta chyba zepsuta to naprawili.No i znowu to samo tylko włożyłem kartę tylko włączyłem Ghost Recon Future Soldier i już znowu paski i (Prawie) BlueScreen bo opanowałem sytuacje ;/ Co mam robić ? Znowu dzwonić czy tym razem cały komp do serwisu ;/ ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dzwoniłem do serwisu.Jak będą kwadraciki to kartę wysyłaj (W 3DMark06) Jak nie to pobierz profile z amd.com bo oni coś tam z tym się męczą no i teraz pobrałem ale z ramem jest all ok :)

I nic pobrałem profile zrobiłem wszystko i nic ;/ Karta jest kopnięta fabrycznie chyba jeżeli sami z Gigabyta nie naprawili :) Temat do zamknięcia i sory za fatygę ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję yojo2 , antros22 oraz Sevard za pomoc przy kompie! :) Nareszcie wszystko działa tak jak powinno! :) Cały czas miałem problemy lecz teraz to nawet zapomniałem o nich! Dzięki wam! Dlatego życzę wam wszystkiego najlepszego ,dużo zdrowia szczęścia oraz dalszych sukcesów przy tematach! :) Wiem ,że to może nie na temat ,ale nie wiedziałem gdzie to wsadzić ,ponieważ teraz wszystkie gry chodzą spokojnie :) !!!! Jeszcze raz wam dziękuję!!!! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...