Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paxed

Gothic 2 Noc Kruka powoduje zawieszenie komputera

Polecane posty

Nie wiem czy to jest dobry dział ale innego nie znalazłem. Otóż mój problem polega na tym że Gothic Multiplayer chodzi mi bardzo płynnie, natomiast G2 NK na singlu po prostu się ścina. Po jakimś czasie grania (nie ważne czy 5 min czy kilka godzin) po prostu się zawiesi i mogę tylko zresetować komputer. Nie wiem czy to jest spowodowane. Antywirus mam wyłączony, czyściłem komputer CCleanerem, ustawiałem zgodność ze wszystkimi windowsami, ustawiłem otwieranie w 640x480, defragmentowałem dyski, zrobiłem nawet formata i nic nie pomogło. Sterowniki mam wszystkie aktualne. Dodam jeszcze że nawet na minimalnych mi się ścina, natomiast w GMP chodzi płynnie na najwyższych mogę nawet grać 5h, może jest jedna ścinka na 30 min ale to niezauważalna. Tak więc forumowicze proszę o pomoc! Dodam że Gothica 2 NK mam oryginalnego (z CDAction)

Parametry mojego kompa:

Microsoft Windows XP Professional SP2

Procesor: AMD Athlon? 64 Processor 3000+ 1,81 GHz

512mb ramu

Radeon X300/X550/X1050 Series 256 mb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz to jedna z możliwych przyczyn problemu. Ale tak czy owak to Tracera lepiej wymienić dla własnego bezpieczeństwa, bo nigdy nie wiadomo czy Ci czasem kiedyś nie spali jakiegoś komponentu. Nowy, przyzwoity zasilacz kupisz za ~130zł, np. Aerocool VP-450, Chieftec GPA-500S8. Używane się dostanie nawet i za ~40zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...