Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nicopl

Gamepad wibracje / sterownik

Polecane posty

Witam.

Posiadam już kilka lat zwykły pad od Media-Tech model MT1500 posiada on wibracje które nie działają pewnie dla tego że nie mam zainstalowanych sterowników, tylko problem w tym że na oficjalnej stronie media-tech nie ma sterowników dla tego modelu, nie znalazłem ich też w google.

Może jest możliwość włączenia wibracji bez sterowników albo ktoś posiada sterowniki dla tego pada i mógłby udostępnić ? ?

Tutaj link żeby było dokładnie wiadomo jaki to pad:

http://www.proline.p...DIA TECH MT1500

Będę wdzięczny za jakieś wskazówki jak rozwiązać ten problem ; ]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci szczerze że nawet zainstalowanie sterowników nic tutaj nie pomoże sam posiadam pada Speedlinka GameStrike 2 i praktycznie w żadnej grze nie działają mi wibracje . Nawet po skopiowaniu emulatora z pada Xbox 360 ( bez tego żadna nowa gra nie chce działać z moim padem) i tak nie działają musisz się pogodzić z tym że nasze pady są to ekhem podróby które nie są wspierane przez gry ( pewnie w starszych jest inaczej nie sprawdzałem ew w ścigałkach ) jeżeli chciałbyś mieć wibracje to jedynie co wchodzi w grę to zakup oryginalnego Xboxowego pada

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak z tym emulatorem to prawda też go używam i z grami nie ma problemów, wszystkie widzą go jako pad od x360 a co do wibracji nigdy na nich nie grałem ale skorą są myślałem że zobaczę jak się sprawują, lecz skoro Ty też grasz na tym emulatorze i wibracji mimo sterowników nie ma to pewnie w moim przypadku będzie tak samo.

Więc chyba mój problem jest nie do rozwiązania ; ]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jakiego ty emulatora używasz ? Xinputa ? jeżeli tak to na nim z pewnością nie będą działać ale znalazłem wczoraj jeszcze jeden emulator 360CE np tutaj http://code.google.com/p/x360ce/downloads/list po skonfigurowaniu pada i w zakładce Forcefedback włączeniu 2 funkcji i suwaki wszystkie na max wibracje zaczeły działać ;0 przynajmniej na takich grach jak Sleeping Dogs , Darksiders 1 i 2 ale będe dalej testować =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ostatniej zakładce jaki ci pad wykrywa? bo u mnie normalnie Speedlink gamestrike 2 możliwe właśnie że musisz zainstalować sterowniki do pada żeby program go dobrze wykrywał znalazłem tutaj jakiejś sterowniki http://www.swonderso...ge-mt-1500.html może ci pomogą

Ewentualnie spróbuj zainstalować sterowniki z innego modelu np MT 1503 ze strony media tech

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w ostatniej zakładce pisze tylko generic usb joystick więc raczej tylko widzi pada ale nie wie jakiego, link który podałeś już sprawdzałem, ale to nawet nie są sterowniki tylko jakiś program do ich wyszukiwania który mi nie pomógł, sprawdziłem też już wcześniej sterowniki z ich strony nawet dokładnie tego modelu co wymieniłeś bo wydaje się najbliższy mojemu i niestety nie pomogły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może poszukaj sterowników przez idetyfikator sprzętu Vid&Pid. wejdź do panelu sterowania potem Sprzęt i dźwięk i wejdź w urządzenia i Drukarki jak tam wejdziesz powinieneś mieć właśnie Generic usb joystick kliknij na niego prawym przyciskiem myszy i wejdź w właściwości przejdź do zakładki sprzęt i na dole kliknij we właściwości i tam przejdź do zakładki w szczegóły i tam rozwiń zakładkę identyfikator sprzętu tam w 2 pozycji będziesz mieć Vid& Pid u mnie np jest to vid 0079 Pid 0006 i poszukaj sterów według tego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...