Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spooq

Samowyłączające się Gry/Programy

Polecane posty

Otóż mam taki problem, gdy odpalam niektóre gry, to po chwili one się wyłączają. Albo po dwukrotnym kliknięciu jest to kółeczko obok myszki, któe po chwili znika, albo odpala się ekran, który wyłącza się po sekundzie. Mam to w dość wielu grach. choćby w DE: Human Revolution, Sleeping Dogs, Dark Messiah i w wielu więcej. Wygląda to tak, jak by gry się odpalały, i po chwili wyłączały. Skanowałem Malwarebytes, Avastem i nic, CCleanera tez używałem, to samo. Format nie wchodzi w grę. Mój sprzęt:

CwNRn.png

j41ww.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Spooq, jak rozumiem gry są na Steam ?? Ja miałem problem taki sam, jak Ty masz, ale z MW3, że pokazywało mi niby,

że gram, ale gra się nie uruchamiała w ogóle nie startowała. Zostaje tylko reinstalacja całego Steam - a.

- Ja zanim zrobiłem reinstalację Steam - a, to robiłem nawet reinstalację gry. Sterowniki nie mają nic do tego.

Grę reinstalowałem ze 2 razy, nic nie dawało. Dopiero pomogło odinstalowanie Steam - a i zainstalowanie na nowo.

Nie wiem, czy zmiana lokalizacji instalacji pomogła mi też, czy przede wszystkim reinstalacja i na nowo zainstalowanie Steam - a.

Grunt, że wszystkie gry mam na płytach, łącznie z tymi, co są na Steam biggrin_prosty.gif Wtedy instalacja gier przeszła gładko biggrin_prosty.gif

Na pewno musisz przeinstalować Steam, bo innej opcji nie ma. Możesz mi wierzyć, skoro miałem to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wyskakują tobie jakieś błędy, np.: z biblioteką Microsoft Visual C++ ?? Albo inne błędy?? Napisz dokładnie jakie błędy

wyskakują, jeśli wyskakują. Sam zrzut ekranu zawartości komputera nic nie da.

To tak, jak byś powiedział, że silnik nie startuje Tobie w aucie, i chciał byś, żeby ktoś Ci pomógł widząc tylko zdjęcie

auta bez otwartej maski - P.S. Lubicie się wyżywać widzę tymi minusami za próbę pomocy ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale jakiś błąd musi wyskakiwać, nawet typu, że program przestał działać, albo inne rzeczy, bo po tym,

co napisałeś, i po zrzucie nic nie wynika. Kółko może się pojawiać np: jest problem zgodności plików,

może być błąd, że program przestał działać i zostanie on zamknięty, mogły się uszkodzić pliki gry, jeśli był jakiś wirus itp.

- Odinstaluj grę, i zainstaluj ponownie. A jeśli to robiłeś i błąd nadal występuje, to możliwe, że po odinstalowaniu gry,

został jakiś ukryty folder, bo nigdy do końca wszystko się nie usuwa, a ukryte foldery zawsze zostają. Jeśli grę instalujesz w tym samym folderze, na tej samej partycji,

pliki, które będą miały folder ukryty, a zawsze są takie, mogą się nadpisywać do tego folderu. Dopóki go nie usuniesz,

błąd może powracać. - Napisz dokładnie, co robiłeś, a nie pobieżnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...