Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AlcatrazX

Pobieranie Windows 7 za pomocą CD-Keya - możliwe?

Polecane posty

Przychodzę tu z pewnym problemem. Chciałem zrobić format laptopa, ale mimo wszystko niestety nie mam DVD od W7 (producent nie załączył). W takim razie mam pytanie - czy jest taka mozliwość, abym z wyciągniętego klucza tego egzemplarza mógłbym ściągnąć legalną kopię W7 od jakiejś strony Microsoftu?

EDIT: Piszę tu, bo nie chce mi się dzwonić do supportu Toshiby po płytę, do tego nie chce mi się czekać nie wiadomo ile i chcę mieć czysty system bez pierdół od Toshiby...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie możesz ściągnąć(ale tylko i wyłącznie taką wersję na jaką posiadasz klucz) normalnie wypalić na pendrive czy płytę i przy instalacji wpisać swój legalny klucz. ja tak zrobiłem bo tez płyty nie dostałem tylko sam klucz.

A wiesz, gdzie można pobrać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legalnie pobrać niestety się nie da, jednak możesz od kogoś pożyczyć płytę z Windowsem i zainstalować z niej system. Dobrze by było, żeby to była taka sama wersja do jakiej Ty posiadasz klucz (tzn. jeśli masz klucz do wersji Home Premium, to płyta też powinna być z wersją Home Premium). Jeśli nie masz dostępu do dokładnie takiej wersji, to nada się dowolna, ale wtedy będzie trzeba modyfikować płytę (daj znać jak coś, to opiszę co trzeba zrobić).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...