Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MasterinTrolling

Rozwiązany: Strony internetowe do zakupu gier

Polecane posty

W celu zakupu gier najlepiej użyć porównywarek cen, takich jak Ceneo.pl, Nokaut.pl czy Radar.pl. Dzięki nim można znaleźć najlepszą cenę danej gry w sieci, co jest naprawdę bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Jeśli jednak chodzi o same sklepy, mogę polecić takie strony, jak: Wirtus.pl, Sklep.gry-online.pl i 3kropki.pl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wersji pudełkowych to najpierw radzę zacząć od porównywarek cenowych, najbardziej znane to skąpiec i ceneo. Z serwisów dobrą reputację mają m.in. gram.pl, 3kropki.pl, wirtus.pl. Oczywiście nie należy zapominać o serwisie allegro.

Z wersji elektronicznych - steam oczywiście oraz origin, głównie kiedy są promocje. Ewentualnie radzę się rozejrzeć po allegro, kiedy się zaczynają się wyprzedaże na tych serwisach, radzę wtedy kupować jak najszybciej - im póxniej się kupuję od nia rozpoczęcia wyprzedaży tym jest drożej, wiem to z własnego doświadczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Wirtusem,to mam podzielone opinie,gdyż kiedyś gdy zamówiłem grę Turok,to przysłali mi zniszczony egzemplarz,płytki były,popękane,ale oczywiście,był możliwy zwrot uszkodzonej gry,i wysłanie nowej

Dobrym pomysłem jest sprawdzenie ofert z nowymi grami na Allegro,gdyż przed premierą niektóre gry mają niższe ceny,niż np.powiedzmy w Empiku,ale jak juz tam wejdziesz,to kupuj u zaufanych sprzedawców

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...