Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RAZOR026

Jak usunąć folder RECYCLER?

Polecane posty

Siemano Wam wszystkim!

Mam BIG problem. Otóż utworzył mi się na pendraku folder RECYCLER, którego nie da się usunąć (amelinium nie pomalujesz!). A jaki mam problem przez to? Ten folder zapycha mi pendrive. Z 16GB zostało 5 właśnie przez recycler. Ktoś wie jak to usunąć?

Pendrive to Kingston DataTraveler 16GB (ten biały)

P.S Wow! Hakken dostał Junior Modka. Gratuluję ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, czy opróżnianie kosza nie zwolni miejsca. Jeśli nie, to możesz spróbować skonfigurować kosz tak, żeby nie trzymał nic na dysku przenośnym (prawy przycisk myszy na kosz, wybierz Właściwości. Na liście podświetl dysk przenośny i ustaw na nim 0% lub 0MB (zależy od konkretnej wersji Windowsa) lub po prostu wybierz opcję "Nie przenoś plików do kosza ..." (ale tylko dla tego dysku).

Jeśli to nie pomoże, to będzie trzeba to wywalić ręcznie. Najłatwiej to zrobić z poziomu jakiegoś GNU/Linuksa (bo ten nie przejmuje się zabezpieczeniami Windowsa). Jeśli chcesz to usunąć przez Windowsa, to musisz zmienić atrybuty katalogu tak, żeby nie był ani Systemowy ani Tylko do odczytu i być może będziesz musiał przejąć na własność katalog. Najłatwiej zrobić to wszystko z poziomu trybu awaryjnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten folder jest jakiś dziwny. Ma 109 GB (blink_prosty.gif)

Podczas gdy pendrive ma 16GB. A nie da się tego usunąć z poziomu windowsa jakimś programem itp.?

Kiedy kliknąłem na kosz PPM to pendrive się nie pokazał.

Spróbuję Chole*nieMałegoLinuksa

To właśnie Mój Kingston mógł zarazić mojego kompa kiedyś. Dlatego wolę go sprawdzić z poziomu Linuksa wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...