Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dark elvis

Rozwiązany: Nawigacja GPS do 500 zł

Polecane posty

Witam

Przymierzam się do kupna nawigacji GPS.

Wiem, że ma obsługiwać Automapę, nie gubić sygnału, mieć Winde i być do 500 zł.

Czekam na propozycje (najlepiej oparte o własne doświadczenie).

W cenie ma być navi + mapa z licencja powiedzmy na rok. Potem sobie sam poradzę.

Interesuje mnie szczególnie Europa zachodnia + Polska.

Jakby zły dział to sorry ale ten wydawał mi się najlepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowałbym się urządzeniami Lark. Ja dostałem z Neostrady, kosztuje niewiele (w okolicach 180zł, nie mam go przy sobie, żeby sprawdzić model ale urządzenia Lark mają pozytywne opinie wśród znajomych, jak wróci z trasy to podam model) z mapą Polski (nie sprawdzałem jeszcze na ile jest licencja na aktualizacje), mapę Europy (Automapa właśnie) sprawdzałem w celach testowych i działa. Mapę można podłożyć na karcie pamięci zmieniając plik ścieżki nawigacji - ustawia się to w menu samego urządzenia. Podobno można tam podłożyć również plik explorera, tego nie próbowałem (urządzenie pracuje pod Windows ale na własnej nakładce graficznej). W samochodzie jak i na wolnym powietrzu sygnał GPS łapie błyskawicznie, w autobusie trzeba trochę poczekać (ale jak złapie to przynajmniej nie gubi), w domu nie łapie, nawet pod oknem. Nie wiem jak z urządzeniami innych producentów - koelga ma TomTom-a, zapytam jak się sprawuje i ile kosztował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra może komuś się przyda - po kilkudniowej walce z różnymi forami, opiniami itp. wybrałem Mio 685.

Czemu ? Polecana jak bezawaryjna, z świetnym serwisem (formularz na www, kurier odbiera i przywodzi urzadzenie po naprawie), na dzień dobry Europa z 42 karajami, trzymająca sygnał, posiadająca 5" ekran (wooow jakież to wielkie).

Dużo zachodu też nie było z przystosowaniem jej do działania z Automapą, iGO i jakaś jeszcze mapą której nie pamiętam ^^

@helmud7543

Dzieki na jedyną odpowiedź ^^

Jakby co można zamykać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...