Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Riad69

Rozwiązany: Nowy laptop i kłopot z wydajnością

Polecane posty

Witam

Dzisiaj dotarł kurier z nowiuteńką toshibą satellite l750d. Wszystko fajnie pięknie tylko mam problem. System wiadomo jest świerzy lecz niepokoi mnie że iż mimo ze praktycznie żadna cieższa aplikacja nie jest odpalona to zużycie ramu sięga ponad 3 GB (posiadam 4). Czym to moze być spowodowane?? Gdy internet bedzie w lepszej kondycji to zapodam zjęcia. lecz zbytnio nic z nich nie wynika. poprostu system żre 3 gb ramu niewiadomo na co. System to windows 7 (64 bit)

edit: problemem okazalo sie udostepnianie multimediów po sieci biggrin_prosty.gif do usunięcia

post-157410-0-24412100-1345585775_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile tych multimediów udostęniasz. Jak raz udostępniłem przez bardzo rozbudowaną bibliotekę dysku współlokatora, na laptopie z 2GB RAM, to zajęte (razem z wirtualną) miałem ponad 8GB. Chodzi oczywiście o udostępnianie przez Windows Media Player (udostępnianie plików w sieci zawarte w Windows tego nie robi). Nie muszę chyba dodawać, że w tym momencie reakcja na jakiekolwiek kliknięcie była opóźniona o jakieś... kilka minut :-). Poza udostępnianiem zasobów komputer w tym stanie nie nadawał się już do niczego, no powiedzmy że do ćwiczenia cierpliwości jeszcze by się nadał :-).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...