Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szymonmac

Problem z Cordless Rumblepad 2 logitecha

Polecane posty

Coś się dzieje w nim, bo mimo że nic nie naciskam, analog choć jest w normalnej pozycji, w grze jest wciśnięty w dół. Nie wiem co się dzieję... :?: :( Zrobiło mi się tak po kilku dniach nie-grania. Mam Intel Pentium IV 3.0 ghz, 512 mb ramu i Ati Radeon x1600 pro 256 mb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Lecz go opisalem w dziale Gamepad. Więc jak ktos kto sie zna na tym niech tam zajzy. Kalibracja dupna w tym przypadku. Problemy są. Tez tak mialem ze nie gralem jakiś czas na nim a potem zachcialo mi sie i wlasnie to sie stalo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szymonmac ---> Jeżeli instalujesz pad na innym komputerze i działa poprawnie, tzn. wina leży w sterownikach. Sporo padów i joyów ma tendencję do rozkalibrowywania się. Druga sprawa, to jeżeli odłączysz urządzenie z USB, następnie podłączysz do innego gniazdka to sterowniki potrafią źle takiego pada wykryć. Ja mam ten problem z joyem cyborg evo. Po podłączeniu do innego portu usb niż ten na którym był zainstalowany, przestaje działać oprogramowanie joya. Poza tym, mój Evo jest tak dokładny, że wyłapuje najmniejsze poruszenie drążka, często gdy ja nawet tego nie zauważam, dlatego musiałem mu odpowiednio ustawić deadzone (mam jakieś 5-7% i jest gitez).

Jeśli pad zaczyna wariować, na początek spróbuj kalibracji. Jeśli to nic nie da, możesz spróbować odinstalować urządzenie, następnie zainstalować ponownie. Jeśli to nic nie da, poszukaj nowych sterowników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo jak szymonmac. Analog "jest skierowany na dol" nawet po wyjęciu baterii. Chyba że to przez mysz bezprzewodowa Logitecha ktora pożyczylem od kumpla...O uszkodzeniach mechanicznych nie ma mowy bo bardzo go szanuję i nigdy mi nie upadl.

edit: dzieje sie tak w fifie 06. We flatoucie i fifie07 jest oki... Wiec tak jakby to nie byla wina pada. Musze jeszcze dodac ze jestem po reinstalacji systemu, wiec moze to przez to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...