Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Palombolum

Problem z Razer Synapse 2.0

Polecane posty

Witam.

Dzisiaj kupiłem nowego pada Razer Onza Tournament Edition. Wróciłem do domu, podłączyłem pada, zainstalowałem domyślne sterowniki do niego(mianowicie automatycznie pobierane przez kreator znajdowania sprzętu) i teraz pozostała wyłącznie kwestia zaprogramowania dodatkowych wolnych przycisków. Pobrałem Razer Synapse 2.0, zainstalowałem, "zupdatowałem", zarejestrowałem się i kiedy loguję się do owego programu zamiast jakichkolwiek opcji do edytowania zastałem taki wielki napis na środku okna:

"PLEASE CONNECT A RAZER SYNAPSE 2.0 ENABLED DEVICE"

Nie wiedziałem co miałem zrobić więc przeinstalowałem Razer Synapse, lecz problem znowu się pojawił. Szukałem jakichś rozwiązań u wujka Google lecz jedyne co znajdowałem to zapomniane wątki bez odpowiedzi oraz zupełnie bezużyteczne dla mnie odpowiedzi.

Więc zwracam się do was z prośbą: co mam zrobić by zaradzić problemowi?

Jakby sytuacja była niewystarczająca jasna mogę załączyć screenshota.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałeś ten problem. Mam nadzieję, że któraś z ostatnio wydanych aktualizacji do synapse 2.0 pomogła.

Wieczne problemy z tym oprogramowaniem i tysiąc małych boleści. Uważam, że poprzednie sterowniki były bardziej przyjazne dla użytkownika. No ale cóż... przynajmniej Razer może się pochwalić, że wprowadził przechowywanie w chmurze. Choć ja tego do szczęścia nie potrzebuję, wręcz przeciwnie...

Razer Synapse używam, ponieważ korzystam z klawiatury Black Window Ultimate. Dziś ściągnąłem kolejna aktualizację do synapse. Teraz zawsze po starcie otwiera mi się okno tego programu - automatycznie i bez jakiegokolwiek mojego udziału. Zastanawiam się jak to wyłączyć.

Podpiąłem się pod ten wątek, ponieważ chciałbym zapytać czy też zrobiłeś update i również zaczęło ci się pojawiać okienko programu po starcie/restarcie? W każdym bądź razie wcześniej tego nie było. Program "spał" sobie spokojnie jako ikonka w trayu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mam ten problem co opisałem powyżej, chociaż dla mnie jest to obojętne czy program pokazuje się przy rozruchu systemu bo i tak nie mogę korzystać z owego programu. Jak na razie zobaczyłem to nikt nie wie nic na ten temat, lub się nie kwapi by napisać, bo cały czas tkwię z tym w martwym punkcie, ech...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swoimi problemami zwracałem się bezpośrednio do serwisu Razera. Wymieniliśmy się wieloma wiadomościami. Niestety mimo ożywionej dyskusji, nie udało mi się wyeliminować problemu. Korespondencja została przerwana, ponieważ moje e-maile przestały docierać do adresata. Podejrzewam, że sprytni pracownicy Razera, po wysłaniu jednej z odpowiedzi, ze sztampową sugestią jak usunąć problem, zablokowali wiadomości z mojego adresu IP. Dzięki temu mogli zamknąć sprawę.Brak dalszej korespondencji ze strony użytkownika oznacza przecież zwykle, iż znaleziono rozwiązanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...