Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DENCE

Kłopoty ze starym kompem

Polecane posty

Czołem!!!

Mam pewien, bardzo denerwujący problem.

Mam stary komputer i dużo, w nim nie jest jak powinno, lecz jednej rzeczy znieść nie mogę.

Gdy w nic nie gram jest dobrze, lecz jak chcę w cokolwiek zagrać to już nie.

Po kilkunastu minutach monitor bez, żadnego ostrzeżenia się po prostu wyłącza.

Komputer chodzi jak chodził a monitor nic... słychać tylko, przycinający się odgłos w grze.

Szukałem dużo w internecie ale nikt chyba, nie ma takiego problemu jak ja.

Na pewno, nie jest to wina monitora gdyż, robi się to tak tylko przy grach.

Według mnie, może jakieś sterowniki lub karta graficzna... nie wiem dlatego, się pytam nie przychodzi mi inne forum do głowy gdzie mógłbym się spytać.

PS. Nie widziałem, nigdzie działu na takie tematy... tylko, pomocna dłoń w grach. Proszę przenieść temat tam gdzie, powinien być jeśli, takiego nie ma to przepraszam za spam.

Pozdrawiam <DENCE>.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki, źle włożona karta (może dociśnij ją), w każdej grze się tak dzieje? Zainstaluj sterowniki z płyty dołączonej wraz z kartą, może pomoże. Może monitor np. z VGA na DVI lub odwrotnie? Albo też jest "wtyczka" nie dociśnięta lub nie dokręcona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obczyściłem ją z kurzu nic nie daje... przegrzewać się nie może, gdyż mam otwartą jedną klape w kompie a jej nie podkręcałem.

@ZTEos wszystko, to już robiłem.

Może być, to wina BIOS-u ? Może reinstal coś pomoże? Ale to ostateczność gdyż, nie mam na co zgrać moich skarbów z dysku.

Robiłem defragmentacje, sprawdzałem błędy było ich prawie 500 ale nic nie pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ukochanej gry... dość, długo w nic nie gram i czasami chcę, w coś pyknąć co do gier w każdej się tak robi.

Co do temperatury na maksymalnej rozdzielczości wynosiła 87.( Monitor nie zgasł jak w przypadku gier).

Parametry:

1.Procesor.

  • AMD Athlon? 64 X2 Dual Core 3800+ 2,01 GHZ.

2.Karta graficzna.

  • NVIDIA GeForce 7600 GT

3.Płyta główna

  • MSI K9N Neo V3.

4.Zasilacz.

  • TRACER 4LIFE/400 HF

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie,karta graficzna to nie jakiś 8800gtx że tyle pożera mocy,i zasilacz nie wyrabia,wyczyść dobrze kompa,nie byle jak-starannie oczyść radiatory od procka,jaka to marka karty?chłodzona pasywnie?zobacz też czy wentylatory się dobrze kręcą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marka GIGABYTE... wszystko, glanc wyczyściłem ponownie i dalej to mam...wszystko chodzi jak powinno.

Spróbuje od nowa system wgrać itd. może to wina jakiegoś, sterownika lub coś w systemie.

PS.Nawet, gdy włączę grę a w ogóle w nią nie gram monitor się wyłącza zawsze po czasie 20 minut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie,karta graficzna to nie jakiś 8800gtx że tyle pożera mocy,i zasilacz nie wyrabia

Gdyby to jeszcze był zasilacz... Toż to nawet połowy swej mocy tabliczkowej nie ma. Wedle Tracera to coś teoretycznie ma 160 W na 12 V, w praktyce - jak jest 100 to jest dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...