Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Zmarł współpracownik CD-Action

Polecane posty

Nie pamiętam niestety jego tekstów, widocznie za krótko czytam CDA, w każdym razie jest mi niezmiernie przykro z powodu takiej straty. Szczególne wyrazy współczucia dla EGMa, którego też średnio pamiętam, jednak mam dla niego ogromny szacunek. Trzymaj się Generale, Twojemu synowi Tam będzie lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EGM nie ma lekko - najpierw żona, teraz syn.. trzymaj się Generale.

Mnie osobiście Anakha od zawsze kojarzył się z Falloutem - jeśli mnie pamięć nie myli, to właśnie on recenzował jedynkę i to od tej recki zacząłem go kojarzyć. Był bardzo utalentowanym i oczytanym pismakiem (niedaleko pada jabłko..), jego artykuły czytało się z dużą przyjemnością. Szkoda, że nie napisze już żadnego tekstu.

Spoczywaj w pokoju gdziekolwiek jesteś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Mylisz się Smuggler (masz tak wielką sklerozę jak ja). Recenzował właśnie wszystkie trzy oryginalne Fallouty i to były dobre teksty. Czy Anakha zmienił potem ksywkę na Shadow Knight? Bo w GW 8/02 przy GTA 3 Smuggler pisze "Jeśli gra dostaje 10 pkt cóż więcej można powiedzieć? Szczególnie gdy daje ją ten sam człowiek. który kilka lat wcześniej "zrypał" poprzednią część".

Naprawdę straszna tragedia w rodzinie Generała. Z całego serca współczuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam jego tekstów, bo szczerze mówiąc mało mnie obchodzi kto pisze do CDA - wszystkie teksty są i były na najwyższym poziomie, a każdy piszący dla 'Ekszyna' należy do wielkiej rodziny zwanej redakcją. Tak czy inaczej współczuję bliskim, trzymajcie się :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...